چهارده + 2 =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

تماشا کنید: مقایسه سه دستیار صوتی بیکسبی، سیری و گوگل اسیستنت

گوشی‌های هوشمند یکی از مهم‌ترین وسایل امروزی انسان تبدیل شده‌اند. همانطور که از اسم هوشمند می‌تواند حدس زد، باید انتظار کار‌های پیشرفته را از تلفن‌همراه داشته باشیم. شرکت‌های فناوری برای برآورده کردن این خواسته دست به ساخت دستیار‌های صوتی کردند که تا به امروز موفقیت زیادی را داشته‌اند. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

شرکت اپل با ارائه دستیار صوتی سیری، توانست مشتریان زیادی را به سوی خود جذب کند. همچنین شرکت کره‌ایه سامسونگ امسال از دستیار صوتی قدرتمند خود با نام بیکسبی رونمایی کرد که طی این مدت زمان کوتاه، بهبود و عملکرد خارق‌العاده‌ای را نشان مصرف‌کننده‌های خود داده است. گوگل اسیستنت نیز نیاز به معرفی ندارد و همه می‌دانیم که دستیار صوتی هوشمند گوگل می‌باشد.

اما در دنیایی که به زودی بیشتر کار‌‌‌ها به دستیار‌های صوتی واگذار می‌شود، برنده مبارزه در بین دستیار‌‌های صوتی چه کسی خواهد بود؟

Youtube

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. Avatar
  Sajadsajad.emo
  ترنج لاگژری
  8
  2

  بیکسبی تو کنترل عملکردهای گوشی فوق العاده س. گوگل اسیستنت هم سرعت خیلی بالایی تو سرچ داره.

 2. Avatar
  PeimanPeiman z3
  ترنج لاگژری
  8
  1

  از نظر سرعت دستیار گوگل و اپل بهتر بودند اما بیکسبی هر کاریو برات انجام میده چیزی ک دستیار های اپل و گوگل تواناییشو ندارند

  • Avatar
   Phinkeralexis
   ترنجِ نرسیده
   5
   5

   اتفاقا اگه چشات واقعا سالم بود که میدیدی که سرعت و دقت عملکرد گوگل اسیستنت کمی بهتر از بیکسبی و سیری آیفون بود ولی در کل گوگل اسیستنت هوش مصنوعیش تکامل یافته تره و به خصوص از زبان های بیشتری پشتیبانی می. کنه. ولی بعدشم بیکسبی هم عملکرد خوبی داره و در آخرم با کمی فاصله با بیکسبی سیری تو هم رده سومه

   • Avatar
    PeimanPeiman z3
    ترنج لاگژری
    3
    2

    خودت فهمیدی چی گفتی؟؟ اصلا معلومه با خودت چند چندی؟؟؟هر وقت تکلیفت با خودت مشخص شد بیا حرف بزن

    • Avatar
     Phinkeralexis
     ترنجِ نرسیده
     2
     4

     تورو سننه. آره فهمیدم چی گفتم من میگم در مجموع هوش مصنوعی گوگل اسیستنت بهتر از بیکسبی ضمنا اونی که با خودش درگیره تویی

    • Avatar
     Phinkeralexis
     ترنجِ نرسیده
     3
     2

     تو چی میگی آره فهمیدم چی گفتم من میگم در مجموع هوش مصنوعی گوگل اسیستنت بهتر از بیکسبی ضمنا اونی که با خودش درگیره تویی

    • Avatar
     PeimanPeiman z3
     ترنج لاگژری
     2
     5

     خب اگه با خودت در گیری نداشتی ریپلای نمی‌کردی منم گفتم سرعت اسیستنت بالاس ولی بعضی از کارها ک بیکسبی انجام میده رو اسیستنت نمی تونه ک تو ویدیو مشخص بود .( باز بر میگرده به سلامت چشم)

    • Avatar
     Phinkeralexis
     ترنجِ نرسیده
     3
     2

     وقتی یکی مثل تو چرت و پرت میگه أدم مجبوره که جوابشو بده بعدشم تو اصلا یه چیز دیگه گفتی تو گفتی که اکثر کارهای بیکسبی می کنه گوگل اسیستنت نمی تونه بکنه و در واقع منظورت این بود که خیلی از گوگل اسیستنت سرتره که این حرف اشتبایت چون در مجموع موتوز هوش مصنوعی گوگل اسیستنت تکامل یافته تر از بیکسبی که فقط دو سه زبانو پشتیبانی می کنه حتما متظورت اینه که چون دکمه بیکسبی رو ندت 8 داره بهتره بعدشم تو ویدئو کجاش مشخص بود که یه سری کارهایی که بیکسبی می کنه رو گوگل اسیستنت نمی تونه بکنه اونیم که کوره خودتی نفهم

    • Avatar
     PeimanPeiman z3
     ترنج لاگژری

     خیر عزیزم تو مشکل داری. میخوای دیده بشی با چرت و پرت های ک میگی در جواب کامنت های کاربرا. این خصلت تو نوجوان هایی ک هم سن تو هستن زیاده. دلیلشم اینه ک کسی تو رو به اونجاشم هم حساب نکرده و الان عقده ایی شدی و میخوای خودتو نشون بدی. به خاطر همینه که کامنت هات اکثرا با فوش و توهین همراه.

    • Avatar
     PeimanPeiman z3
     ترنج لاگژری

     در اصطلاح میگن لات مجازی . کسی تو دنیای واقعی هیچ پخی نیست. اگرم با کامنت کسی مخالفی باید با دلیل و مودبانه بیان کنی نه با توهین ک گفتم دلیلش چیه

    • Avatar
     Phinkeralexis
     ترنجِ نرسیده

     @دیگه خیلی داره روت زیاد میشه بچه جیگول اونی که به قول خودت به اونجامون نمی گیرن تو و امثال توهه من تو رو حتی به عنوات کارگر و حمالم قبول نمی کنم من تو عالم واقع هیجی نیستم تو اگه می دونستنی من کیم هیچ وقت همچین مزخرفیاتو نمی گفتی بعدشم من با هر کسی به اندازه لیاقتش حرف میزنم لیاقت تو و امثال تو هم همینجور جواب شنیدن بعدشم من کجا اکثر کامنتان فوش توشه پس چرا با بقیه خوب حرف زدم فقط با دو سه نفر برخورد کردم؟

 3. Avatar
  parsavalaeiparsavalaei
  ترنجِ نرسیده
  3
  2

  بيكسبي تو كار با خود موبايل قابليت هاي بهتره و گوگل اسيستنت توي هوش مصنوعي و سرعت
  مهم ترين نكته اينه كه جفتشون روي اس٨ و نوت ٨ و احتمالا سري A امسال سامسونگ هستند كه يك برتري بززگه

 4. Avatar
  siavash-tsiavash-t
  ترنجِ رسیده

  فارغ از نتیجه به نظر من بهتر بود یه نفر که درست انگلیسی حرف می زنه این تست رو انجام می داد. با لهجه ای که افراد هندی دارند، تو مکالمات عادی انسان با انسان زور متوجه میشی چی می گن، چه برسه به دستیار گوشی ها که مصنوعی هستند! این یه نظر شخصیه. دوستان سخت نگیرند!
  ولی تو تست تقریبا یه جور بودند بعضی فرمانها رو بیکسبی تونست انجام بده، در حالی که دو تای دیگه نتونستند، ولی در عوض دو دستیار دیگه سرعت تشخیص بالاتری داشتند و زودتر واکنش نشون می دادند. ولی به هر حال فرقی به حال ما ایرانیها نداره. چون زبانمون انگلیسی نیست و اینکه یه جورایی برای ما هم کار نمی دهند…

 5. Avatar
  mega08mega08
  ترنجِ رسیده

  سرعت بیکسبی ب مراتب کمتر از دوتای دیگس. ولی تو ویدئو هایی که ازش دیدم . خیلی خوب به هر دستوری جواب میداد. بعدش نسبت به به سری و اسیستنت نوپا تره . هنوز مونده تا پیشرفت کنه با این حال کارش خوب بود. دیگه گوگل اسیستنت که جای خود داره . خیلی پیشرفتس. بیگ دیتا و دیتا بیس فوق العاده ای داره. با سیری کار نکردم. نمیتونم نظر بدم. من از کورتانا ی مایکروسافتم خوشم میاد خانوم خوبیه. کاش ی گوشی که الکسای آمازونو داشتم تو این مقایسه بود . خیلی دوس دارم ببینم اون در چ حدیه

 6. Avatar
  mega08mega08
  ترنجِ رسیده
  1
  2

  @Phinkeralexis
  @Peiman
  چتونه شماها . انقد فوشو توهین مگه جاش اینجاس . ب خاطر ی چیز کوچیک می پرید به هم. واقعا ارزش داره ؟. تقریبا از اوایل تاسیس ترنجی باهاش همراه بودم. ب خاطر این چیزاش بود که دیگه سمت کامنتا نمیرفتم. اون موقع با معزز درگیر بودیم حالا ی عده دیگه.
  بخدا ارزش نداره . 3تا کمپانی قدرت نمایی میکنن. شما به هم توهین میکنید!!
  آقای @Phinkeralexis .
  تازه واردی به این سایت یا نه نام کاربریتوتغییر دادی . ؟ داش من شروش کننده شما بودی با ی کنایه و تیکه ی بیجا . ینی چی چشات سالم بودو.. ایشون ب شما چیزی گفت که بدون هیچ حرفی ی چیزی پروندی !!!

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 20,479 ترنج
 2. 2# ahmad - 16,341 ترنج
 3. 3# m.b - 14,556 ترنج
 4. 4# Mahdi - 12,696 ترنج
 5. 5# Sajad - 11,901 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 10,414 ترنج
 7. 7# The Destroyer - 9,158 ترنج
 8. 8# Dr.Nazer - 9,092 ترنج
 9. 9# Amir galaxy - 9,070 ترنج
 10. 10# _V_ - 8,776 ترنج
safarmarket
رپورتاژ آگهی پربازده
علیرضا قنبری
علیرضا قنبری
Telegram: Ali_rezaGhanbari Instagram: Alireza.Ghanbari1 Gmail: AlirezaGhanbari.Toranji
کانال تلگرام ترنجی