4 × 4 =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

Injustice 2؛ نبرد ابرقهرمانان دی سی(DC) با یکدیگر

مهرشاد مرادزاده

نوشته

3 سال قبل | یک دیدگاه | معرفی بازی

بی عدالتی ۲ (Injustice 2) آغازگر سبک جدیدی از بازی های فایتینگ و نبرد است. با ترنجی در معرفی این بازی همراه باشید.

سبک فایتینگ و مبارزه ای از قدیمی ترین سبک بازی هاست که بسیاری از گیمرها عاشقش هستند. Mortal combat و Tekken از قدیمی ترین بازی های این سبک هستند که هر کدام المان های جدیدی را به مبارزه ها اضافه کرده اند، اما نکته مشترک بین تمام این بازی ها یک چیز ساده است؛ دو کاراکتر با نیروهای متفاوت به جان هم می افتند و تا حریفانشان کتک می خورند؛ آنها را لت و پار می کنند! در این مقاله ما قصد نقد این بازی را نداریم و نقد و بررسی بازی در مقاله ای جداگانه منتشر می شود؛ در این مطلب ما به معرفی اجمالی از بازی و روند کلی آن مشغول می شویم.

برای اولین بار در یک بازی فایتینگ ما شاهد یک روند داستانی هستیم؛ این بخش در دیگر بازی های این سبک آن قدر پررنگ نبود که از آن به عنوان نقطه قوت یاد کنیم. در کل می توان این بخش را خوب نامید و با توجه به اینکه با اولین بازی مبارزه ای داستانی روبه رو هستیم، روند خوبی را به نمایش می گذارد اما برای نقد ریز و دقیق این بخش باید منتظر نقد و بررسی باشید. شخصیت ها در این بازی بسیار غنی هستند و جزییات آن ها بسیار ریز و دقیق به نمایش گذاشته شده است. وقتی شخصیت جوکر جدید پیش از عرضه بازی معرفی شد، نوید یک بازی عالی را به ما داد. اگر شما طرفدار ابرقهرمانان DC باشید، این بازی برای شماست و حتی اگر از ابرقهرمانانی مانند بتمن و سوپرمن بدتان بیاید، آنقدر المان ها و الگوهای جذاب در شخصیت های این بازی هست که شما را هفته ها، ماه ها و حتی سال ها مشغول به خودش کند.

از تمام این موارد که بگذریم، به گرافیک چشمگیر محیط بازی می رسیم. همه چیز این بازی در جا و مکان مناسب قرار گرفته و هیچ مورد اضافی و یا کمی را مشاهده نمی کنید. سیستم مبارزه سریع و برای هر شخصیت منحصر به فرد است. قابلیت ارتقا هم برای تمام شخصیت ها وجود دارد.

در آخر تجربه این بازی را تمام گیمر ها و علاقه مندان به گیم توصیه می کنم؛ و باز هم اشاره می کنم که این مطلب فقط به عنوان معرفی اجمالی بازی بود و منتظر نقد و بررسی ترنجی در مورد این بازی باشید.

نظر شما در مورد Injustice 2 چیست؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. Avatar
  mega08mega08
  ترنجِ رسیده

  خیلی خوبه. چ گرافیکی داره . ویدیو هاشو تو یوتیوب دیدم عالی بود.

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 17,744 ترنج
 2. 2# ahmad - 14,853 ترنج
 3. 3# m.b - 12,525 ترنج
 4. 4# Sajad - 10,653 ترنج
 5. 5# Mahdi - 10,236 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 9,428 ترنج
 7. 7# The Destroyer - 8,837 ترنج
 8. 8# Amir galaxy - 8,765 ترنج
 9. 9# _V_ - 8,589 ترنج
 10. 10# Dr.Nazer - 8,564 ترنج
کانال تلگرام ترنجی