19 − 18 =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

اینستاگرام حالا به شما اجازه می‌دهد از طریق وبسایت موبایلی آن عکس آپلود کنید!

نوشته

2 سال قبل | یک دیدگاه | اخبار ، ترنجی

کاربران اینستاگرام دیگر لازم نیست برای آپلود عکس اپلیکیشن آن را در اسمارتفون خود نصب کنند، چرا که از امروز این امکان وجود دارد که از طریق وبسایت آن نیز عکس آپلود کنند. اگر چه که هنوز میزان کارها و قابلیت های آن در وبسایت نسبت به اپلیکیشن محدود است، اما توسط این تغییرات میزان دسترسی شما توسعه یافته است. قبلا در وبسایت موبایلی آن فقط می‌توانستیم عکس ها را لایک کنیم و یا پروفایل خودمان و دیگران را ببینیم و نوتیفیکیشن ها را چک کنیم.با ترنجی همراه باشید!
در کنار این ویژگی به اشتراک گذاشتن عکس بوسیله وبسایت، امکان استفاده از تب اکسپلور نیز در وبسایت موبایلی آن نیز وجود دارد اما ساده تر از تب موجود در اپلیکیشن آن است! طبق TechCrunch این کمپانی از ماه مارس در حال آزمایش ویژگی به اشتراک گذاشتن عکس از طریق وبسایت بودند.
به نقل از این کمپانی :

اگر که وبسایت Instagram.com بوسیله گوشی باز کنید با یک ورژن بهینه سازی شده اپلیکیشن اینستاگرام مواجه خواهید شد. این وبسایت برای این طراحی شده است که افراد صرف از نظر نوع دستگاهی که از آن استفاده می‌کنند تجربه کامل و مشابه با اپلیکیشن آن را داشته باشند!

هنوز از اینکه ویژگی اشتراک عکس و تب اکسپلور به ورژن دستکاپ سایت آن راه پیدا خواهند کرد یا نه سخنی زده نشده است، اگر چه که ما احتمال می‌دهیم به زودی شاهد این ویژگی ها در ورژن دسکتاپ آن باشیم!

phonearena

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. Saeed Mohammadipouya
  Saeed Mohammadipouya
  ترنجِ رسیده  0  0

  اها همینو میخاستم عالی شد

10 کاربر برتر
 1. 1# ahmad - 9,621 ترنج
 2. 2# Peiman - 7,994 ترنج
 3. 3# علی شیخ زاده - 6,413 ترنج
 4. 4# Pouya - 5,881 ترنج
 5. 5# Sajad - 5,869 ترنج
 6. 6# Mortazavi - 4,139 ترنج
 7. 7# Milad7 - 4,034 ترنج
 8. 8# دکتر رسول آریان - 3,786 ترنج
 9. 9# Vaez - 3,392 ترنج
 10. 10# chalton - 3,255 ترنج
کانال تلگرام ترنجی