دوازده − 4 =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

با دستیار صوتی bixby سامسونگ بیشتر آشنا شوید

عارف کمانی

نوشته

3 سال قبل | بدون دیدگاه | اخبار ، سامسونگ

امروز سامسونگ در مراسم خود ، اطلاعات بیشتری در خصوص bixby منتشر کرد. لازم به ذکر است که این دستیار هوشمند در ماه اسفند رسما توسط سامسونگ معرفی شده بود.

سامسونگ این دستیار هوشمند را براساس فناوری هوش مصنوعی توسعه داده است و در آن تکنیک‌های متعددی را به کار برده است. bixby تنها در حال حاضر برای گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس در دسترس است و سامسونگ یک دکمه اختصاصی برای آن درنظر گرفته است.

کاربردهای bixby

این دستیار قرار است که نگاه کاربران را به تکنولوژی دستیارهای صوتی عوض کند. این ماشین هوشمند طبق نیازها و علایق کاربر و طبق فناوری‌های خاص خود ، دائما در حال یادگیری است. bixby از انجام دادن بسیاری از دستورات و فرمان‌های شما سربلند بیرون خواهد آمد. برش دادن یک عکس ، اضافه کردن یک فیلتر خاص به تصویر و اشتراک گذاری آن یک از فرامین ساده‌ی پشتیبانی شده توسط bixby است. امکان گفتگو با این دستیار بدون نگاه به نمایشگر نیز فراهم است. امکان برنامه ریزی دقیق ، تنظیم آلارم ، جستجو در اینترنت از دیگر امکانات bixby هوشمند است.

چگونه دستیار را فعال کنیم؟

اولین راه استفاده از این دستیار ، فشار دادن دکمه فیزیکی bixby است. این کلید در سمت چپ گلکسی اس ۸ جاداده شده است. اگر علاقه‌ای به کار ندارید می‌توانید با صدا زدن کلمه bixby توجه همه را به خود جلب کنید. این دستیار اطلاعات جذاب و اخبار روز را نیز در اختیار کاربر قرار خواهد داد.

 

androidcentral

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

10 کاربر برتر
  1. 1# Milad7 - 17,721 ترنج
  2. 2# ahmad - 14,848 ترنج
  3. 3# m.b - 12,517 ترنج
  4. 4# Sajad - 10,653 ترنج
  5. 5# Mahdi - 10,220 ترنج
  6. 6# نیما عرفانی - 9,425 ترنج
  7. 7# The Destroyer - 8,833 ترنج
  8. 8# Amir galaxy - 8,765 ترنج
  9. 9# _V_ - 8,589 ترنج
  10. 10# Dr.Nazer - 8,560 ترنج
کانال تلگرام ترنجی