3 × 1 =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

مبین نت از برقراری سرویس TDLTE خبر داد

صدرا مخملی

نوشته

3 سال قبل | بدون دیدگاه | اخبار

نشست خبری شرکت ارتباطات مبین نت در بیست و دومین نمایشگاه الکامپ با حضور اصحاب رسانه برگزار شد. در این نشست ریاضی، مدیرعامل مبین نت با بیان این که از زمان تاسیس، ما پیشگام در ارائه سرویس باند پهن بیسیم در کشور بوده‌ایم گفت: ۷ سال از زمان تاسیس مبین نت می‌گذرد و ما در سرویس وایمکس پیشگام و ارائه‌دهنده بالاترین سرعت دسترسی به دیتا بوده‌ایم.

وی افزود: از ۳ سال گذشته و همگام با تغییرات فناوری در دنیا و شرکت‌هایی که شروع به ارائه سرویس دیتا کردند، ما نیز به تحقیق و مطالعه برروی فناوری‌های روز دنیا و طراحی و اجرای تکنولوژی  TDLTEپرداختیم.

ریاضی با اشاره به اینکه از نیمه دوم دی‌ماه سال جاری سرویس TDLTE را راه‌اندازی و ارائه خواهیم کرد اظهار داشت: شروع ارائه سرویس TDLTE از شهر تهران و کرج خواهد بود و به تدریج و پیوسته در تمامی استان‌های کشور این سرویس را دایر خواهیم کرد. ریاضی ادامه داد: همگام با نگرش جدید و ارائه تکنولوژی TDLTE  نماد گرافیکی مبین‌نت را نیز تغییر دادیم. لوگوی جدید بر پایه تمرکز مبین نت بر ارائه سرویس‌های پهن باند بی‌سیم و مبتنی بر تکنولوژی TDLTE است.

وی ادامه داد: سرویس TDLTE مبین نت بر روی فرکانس ۳٫۵ گیگاهرتز خواهد بود و سرویس‌دهی بر روی این فرکانس به دلیل توانایی ارائه بالاترین سرعت با پهنای باند مناسب خواهد بود. ما بر روی این فرکانس سرعت ۹۰۰ مگابیت بر ثانیه را آزمایش کردیم و توانستیم به این سرعت بالا دست پیدا کنیم.

مدیرعامل مبین‌نت با بیان این که از ۶ ماه گذشته بر روی نقاط کور روی این سیگنال در شهر تهران و کرج کارهای زیربنایی انجام داده‌ایم ابراز داشت: بیش از ۱۰۰ سایت جدید در این دو شهر راه اندازی شده است و همچنان در تهران و کرج و دیگر استان‌ها ارتقاء پوشش را ادامه خواهیم داد.

در ادامه این نشست که در خلال برگزاری بیست و دومین دوره نمایشگاه الکامپ برگزار می‌شد کمیلی‌زاده، معاونت بازاریابی و فروش شرکت ارتباطات مبین نت با بیان این که در شهرهای تازه‌ساز و مسکن‌های مهر اقدامات زیادی را انجام داده‌ایم گفت: ارائه سرویس‌دهی در این گونه شهرها و شهرک‌ها نیازمند همگام بودن با سیاست‌های زیرساخت و وزارت ارتباطات است.

وی ادامه داد: ما مشکلی در ارائه  سرویس به این مناطق نداریم؛ اما قبل از ارائه می‌بایست پهنای باند مورد نظر از جانب زیرساخت در این مناطق آماده باشد و تراکم و ازدحام جمعیت در این نقاط می‌بایست مورد بررسی  قرار بگیرد. وی در خصوص قیمت‌های تعیین شده سرویس‌ TDLTE  مبین نت اظهار داشت: از چند ماه گذشته مبین نت بر اساس سیاست‌های وزارت ارتباطات و زیرساخت کاهش قیمت را در دستور کار خود داشته است و بنا را بر کاهش دوباره قیمت در سرویس‌های جدید نیز گذاشته‌ایم.

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

10 کاربر برتر
  1. 1# Milad7 - 16,529 ترنج
  2. 2# ahmad - 14,309 ترنج
  3. 3# m.b - 11,624 ترنج
  4. 4# Sajad - 10,171 ترنج
  5. 5# Mahdi - 9,259 ترنج
  6. 6# نیما عرفانی - 8,717 ترنج
  7. 7# Amir galaxy - 8,696 ترنج
  8. 8# _V_ - 8,573 ترنج
  9. 9# The Destroyer - 8,485 ترنج
  10. 10# Peiman - 8,122 ترنج
کانال تلگرام ترنجی