حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

در نمایشگاه الکامپ رخ داد: جدیدترین روش پرداخت موبایلی در بستر اپلیکیشن رونمایی شد

صدرا مخملی

نوشته

2 سال قبل | بدون دیدگاه | مطالب ترنجی

شرکت پرداخت الکترونیک سامان در نشستی خبری با حضور اصحاب رسانه از جدیدترین روش پرداخت موبایل در بستر اپلیکیشن رونمایی کرد.

به گزارش الکامپ تایمز، در این نشست مطبوعاتی که در خلال بیست و دومین نمایشگاه الکامپ برگزار شد علیرضا غفوری، معاون عملیات پرداخت الکترونیک پارسیان با اعلام این خبر گفت: ماموریت اصلی شرکت ارزش‌افزایی برای مشتریان است و برای تحقق این هدف شناخت کاملی از بازار فناوری اطلاعات و تحرکات مشتریان نیاز داریم.

وی افزود: شناخت نیاز مشتریان در بخش‌های بازار ما را به سمت تولید روشی نوین در پرداخت درون‌برنامه‌ای اپلیکیشن‌های موبایل سوق داد. مشکلی که کاربران تا به حال با آن روبرو بودند خارج شدن از محیط اپلیکیشن‌ها برای پرداخت‌های درون برنامه‌ای بوده است. معاون عملیات پرداخت الکترونیک سامان ادامه داد: بررسی و تحقیق تیم R&D شرکت، تولید و عرضه روش نوین پرداخت درون‌برنامه‌ای به نام Seppay را در پی داشت.

در ادامه این نشست فرید ستاره، مدیر تحقیق و توسعه پرداخت الکترونیک سامان جزییات بیشتری از این روش را برای اصحاب رسانه توضیح داد و ابراز داشت: موضوع پرداخت درون‌برنامه‌ای سال‌ها است شروع شده است؛ اما روشی که در کشور اجرا می‌شود امروزه روشی منقضی شده است. وی افزود: لمس کردن در اپلیکیشن‌ها طبق استانداردهای جهانی می‌بایست به سمت کم شدن برود و خارج شدن از محیط آشنای اپلیکیشن و ورود به محیطی ناآشنا برای کاربر آزاردهنده است. امروزه از روش‌های نوینی در دنیا استفاده می‌شود که برای اولین بار در کشور توسط پرداخت الکترونیک سامان رونمایی شده است.

وی با بیان این که امنیت در این روش به بالاترین سطح خود خواهد رسید گفت: به دلیل این که امنیت سمت سرور قرار می‌گیرد و کوچکترین تحرکات سمت اپلیکیش و کاربر، توکن ارتباطی را مختل می‌کند؛ می‌توانیم ادعا کنیم Seppay بالاترین امنیت را در پرداخت موبایلی خواهد داشت.

در پایان این نشست که با سوال و جواب خبرنگاران همراه بود مدیران پرداخت الکترونیک سامان از همکاری با صاحبان کسب و کارهای مبتنی بر پرداخت اپلیکیشنی خبر داد و اظهار داشت: صاحبان کسب و کار می‌توانند با تعامل با شرکت، از این روش برای پرداخت بهینه کاربرانشان در پرداخت‌های الکترونیکی بهره‌مند شوند.

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

10 کاربر برتر
  1. 1# احمد - 7,747 ترنج
  2. 2# Peiman - 7,493 ترنج
  3. 3# علی شیخ زاده - 5,182 ترنج
  4. 4# Pouya - 4,954 ترنج
  5. 5# Sajad - 4,355 ترنج
  6. 6# Mortazavi - 3,871 ترنج
  7. 7# دکتر رسول آریان - 3,679 ترنج
  8. 8# REZA - 2,635 ترنج
  9. 9# BeFair - 2,603 ترنج
  10. 10# Amin - 2,515 ترنج
کانال تلگرام ترنجی