5 × 3 =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

آپدیت اندروید ۷ برای خانواده گلکسی ای ۲۰۱۶ (Galaxy A 2016) تایید شد

سینا عطایی

نوشته

3 سال قبل | 2 دیدگاه | سامسونگ

سامسونگ با ارایه اندروید ۶ برای سری اول خانواده گلکسی ای (Galaxy A) نشان داده که پشتیبانی رده پرچمدار را از این خانواده خواهد داشت. ۲ سال پشتیبانی برای دستگاه میان رده می تواند دلخوشی خوبی برای خرید در این رده باشد. حال سامسونگ با تایید ارایه اندروید ۷ برای سری ۲۰۱۶ خانواده گلکسی ای نشان داده که قرار است خانواده گلکسی ای با ۲ سال پشتیبانی نرم افزاری ارایه شوند. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

galaxya2016_a7_main

اگر از دارندگان اعضای خانواده گلکسی ای ۲۰۱۶ (Galaxy A 2016) هستید باید خوشحال باشید اما نه خیلی! از این بابت که سامسونگ ارایه آپدیت اندروید ۷ را برای این سری تایید نموده است اما هنوز هیچ بازه برای ارایه آن مشخص نشده است. محتمل ترین حدس را می توان در تابستان ۲۰۱۷ دانست، جایی حوالی زمانی که آپدیت اندروید ۷ برای گلکسی نوت ۵ و گلکسی اس ۶ نیز ارایه شده باشد تا نوبت به میان رده های خانواده گلکسی ای ۲۰۱۶ برسیم.

تمام اعضای خانواده گلکسی ای ۲۰۱۶ از جمله ای ۳، ای ۵، ای ۷، ای ۸، ای ۹ و ای ۹ پرو ای به روزرسانی را دریافت خواهند کرد. از آن جا که مدل های ای ۸ و ای ۹ ۲۰۱۶ هر دو با اندروید ۶ به صورت پیش فرض ارایه شده اند، اندروید ۷ اولین به روزرسانی بزرگ برای آن ها به شمار می رود.

اینجا اما یک نقد از سمت ترنجی به سامسونگ وارد است، جایی که می توانست سری ۲۰۱۶ خانواده گلکسی ای را با اندروید ۶ ارایه کند یا حتی سری ۲۰۱۷ این خانواده را با اندروید ۷، چرا این کار را انجام نداده و با یک نسل اندورید قدیمی تر تصمیم به ارایه داشته است؟ در حقیقت نمی توان گفت ۲ سال پشتیبانی نرم افزاری صورت گرفته بلکه می توان عنوان نمود ۲ به روزرسانی اساسی برای هر دستگاه ارایه شده است٬

نظر شما چیست؟ این سیاست سامسونگ را می پسندید؟

[button type=”default” color=”” target=”” link=”http://www.sammobile.com/2016/12/02/exclusive-android-7-0-nougat-confirmed-samsung-galaxy-a-2016/”]sammobile[/button]

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. Avatar
  ●▬▬๑۩̮GOOOOOGᒪᕮ ۩๑▬▬▬●gooooogle
  ترنجِ نرسیده

  این سامسونگ همون سامسونگی هست که یه ابدیت درست حسابی به پرچمداره پر فروش خودش یعنی اس ۳ یه ابدیت درست حسابی نداد

  خیلی خوبه که این برند با کیفیت و با ارزش داره پیشرفت میکنه نه پسرفت !

 2. iSoheil
  iSoheiliSoheil
  ترنجِ نرسیده

  هنگسونگ!
  :)پشتیبانی فقط پشتیبانی اهالی کوپرتینویی ها.

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 16,529 ترنج
 2. 2# ahmad - 14,309 ترنج
 3. 3# m.b - 11,628 ترنج
 4. 4# Sajad - 10,171 ترنج
 5. 5# Mahdi - 9,270 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 8,717 ترنج
 7. 7# Amir galaxy - 8,696 ترنج
 8. 8# _V_ - 8,573 ترنج
 9. 9# The Destroyer - 8,486 ترنج
 10. 10# Peiman - 8,122 ترنج
کانال تلگرام ترنجی