2 − یک =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

آیفون ۷ اس با نمایشگر امولد عرضه خواهد شد، رئیس شارپ اینطور انتظار دارد

سینا عطایی

نوشته

4 سال قبل | بدون دیدگاه | اپل، شایعات

شایعات زیادی درباره استفاده از افسون نمایشگرهای AMOLED در آیفون های اپل می شویم اما هر سال برآورده نمی شود و سال آینده با شایعاتی در این مورد آغاز می شود. امسال اما بر اساس اظهار نظر رئیس شارپ به نظر می رسد که به وقوع این اتفاق نزدیک هستیم، شاید در آیفون ۷ اس و شاید نه. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا در این باره بیشتر بدانیم.

عرضه بعدی آیفون ها در سال ۲۰۱۷ یعنی ۱۰ سال پس از عرضه عرضه اولین آیفون در سال ۲۰۰۷ خواهد بود و بابت همین موضوع انتظارات از این ارائه خیلی بالاتر است چرا که همه می خواهند اپل با آیفون های جدید خود همه را شگفت زده کند. جالب اینکه بیشتر انتظارات و شایعات پیرامون نمایشگر این دستگاه است. برخی انتظار دارند آیفون ۷ اس کاملا بدون حاشیه باشد، برخی انتظار دارند همانند گلکسی اس ۷ اج دو لبه خمیده باشد و برخی احتمال می دهند حسگر اثرانگشت زیر نمایشگر قرار گرفته باشد! رزلوشن بالاتر خود یکی از محتمل ترین موضوعات است. همه این انتظارات وجود دارد و البته احتمال اینکه آیفون ۷ اس هیچ تفاوتی در این بخش با آیفون ۷ نداشته باشد!

طبق اظهار نظر Tai Jeng-wu رئیس شارپ اپل باید برای بیرون آمدن از کاهش فروش آیفون ها، در بخش نمایشگر تحولی ایجاد کند. این تحول از نظر او سوئیچ از پنل های LTPS به نمایشگر AMOLED است. به نظر Tai اگر اپل خود وارد این تغییر و استفاده از نمایشگر امولد نشود دیگر نوآوری وجود نخواهد داشت. نمایشگر های امولد به دلیل انعطاف بیشتری که دارند می توانند راحت تر خمیده باشند و احتمال آیفون هایی با لبه خمیده را بیشتر می کند. حتما می دانید شارپ هم اکنون توسط فاکسکان خریداری شده است، شرکتی که آیفون های اپل را می سازد یا به عبارت صحیح تر، اسمبل می کند. بدین دلیل می توان تامل بیشتری روی احتمال عرضه آیفون های امولد داشت.

طبق بررسی های دیگر از NikkeiAsianReview احتمال دارد عرضه بعدی آیفون ها در سه مدل ۴.۷، ۵ و ۵.۵ اینچی باشد که مدل ۵.۵ اینچی امولد و دو لبه خمیده است! هنوز ۱۰ ماه تا ارائه آیفون ۷ اس یا هر نام دیگری که داشته باشد فرصت باقی است، پس خیلی به شایعات بها ندهید اما آنها را دنبال کنید! نظر شما درباره این شایعات چیست؟

[button type=”default” color=”” target=”” link=”http://www.phonearena.com/news/Sharps-president-confirms-that-Apple-will-switch-to-OLED-panels-for-future-iPhone-models_id87220″]phonearena[/button]

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

10 کاربر برتر
  1. 1# Milad7 - 19,862 ترنج
  2. 2# ahmad - 15,744 ترنج
  3. 3# m.b - 13,945 ترنج
  4. 4# Mahdi - 11,896 ترنج
  5. 5# Sajad - 11,419 ترنج
  6. 6# نیما عرفانی - 10,414 ترنج
  7. 7# The Destroyer - 9,118 ترنج
  8. 8# Dr.Nazer - 8,893 ترنج
  9. 9# Amir galaxy - 8,889 ترنج
  10. 10# _V_ - 8,766 ترنج
قاصدک 24
تترایران
سینا عطایی
سینا عطایی
حال روزگارت به خودت بستگی داره :)
کانال تلگرام ترنجی