پنج × سه =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

گوگل پیکسل موتور ویبره شبیه به اپل Taptic engine دارد

سینا عطایی

نوشته

4 سال قبل | بدون دیدگاه | تماشا کنید ، گوگل

ویبره یکی از موارد حیاتی موبایل شماست که اگر نباشد تجربه کاربری شما بسیار تحت تاثیر قرار خواهد گرفت. از اعلان اعلانیه ها بدون صدا و حتی نیاز به نگاه کردن به موبایل توسط لرزش بگیرید تا تعامل دستگاه با شما در اعلان درک فرامین شما به دستگاه! آیفون ها با به ارث بردن فناوری Taptic engine از مک بوک های اپل، تجربه جدیدی در این زمینه ارائه کردند و تعامل شما را با نمایشگر ۳D Touch در آیفون ۶ اس قابل درک تر کردند. در آیفون ۷ نیز برای دکمه غیر فیزیکی خانه از آن استفاده شد. حال به نظر می رسد گوگل در پیکسل ایکس ال خود از راه حل مشابهی بهره جسته است. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

عموما کاربرهای کنجکاوی وجود دارند که دوست دارند از همه چیز سر در بیارورند. با کوچکترین احساس تغییری حس کنجکاوی برانگیخته می شود و به دنبال پاسخ می روند و عموما پاسخ های جالبی هم بدست می آید. گویا حس ویبره گوگل پیکسل کمی متفاوت با آنچه که در دیگر دستگاه ها دیده ایم و شبیه به آیفون های ۶ اس به این سو بوده است. به همین دلیل یکی از کاربران هر دو دستگاه را زیر اشعه ایکس قرار داده و از عملکرد موتور ویبره آن ها فیلم گرفته است، فیلمی که در ادامه با هم خواهیم دید:

[aparat id=”nebwH”]

همانطور که می بینید دقیقا همانند یکدیگر نیستند اما شباهت هایی دارند. در حقیقت نمونه اپلی بازخورد نرم تر و با جزئیات تری خواهد داشت اما نمونه گوگلی بیشتر سعی در متوجه کردن شما به هشدارها دارد. آیا با موتور تپ تیک روی آیفون ها تجربه داشته اید؟ بازخورد ویره آن را چطور دیده اید؟

[button type=”default” color=”” target=”” link=”http://www.gsmarena.com/iphone_7_plus_taptic_engine_viewed_in_xray_pixel_xl_too-blog-21259.php”][/button]

 

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

10 کاربر برتر
  1. 1# Milad7 - 18,801 ترنج
  2. 2# ahmad - 15,312 ترنج
  3. 3# m.b - 13,244 ترنج
  4. 4# Mahdi - 11,076 ترنج
  5. 5# Sajad - 11,055 ترنج
  6. 6# نیما عرفانی - 9,981 ترنج
  7. 7# The Destroyer - 9,001 ترنج
  8. 8# Amir galaxy - 8,803 ترنج
  9. 9# Dr.Nazer - 8,710 ترنج
  10. 10# _V_ - 8,689 ترنج
قاصدک 24
تترایران
سینا عطایی
سینا عطایی
حال روزگارت به خودت بستگی داره :)
کانال تلگرام ترنجی