شش + هفده =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

پتنت جدید اپل برای صفحه‌نمایش‌های بافته‌شده در اپل‌واچ؛ تکنولوژی که هرگز آن را ندیده‌ایم

صدرا مخملی

نوشته

5 سال قبل | 3 دیدگاه | ترنجی

سال هیجان‌انگیزتری را پیش روداریم. امسال، سال تغییرات خواهد بود و بیشتر شرکت‌های قصد دارند تغییرات به وجود آماده در سال جاری را به‌صورت تکامل‌یافته ادامه دهند تا معنای دیگری از دنیای فناوری تداعی شود. سامسونگ گلکسی اس ۷ و به‌احتمال زیاد نسل بعدی ساعت‌های خود را دارد و در دیگر میدان اپل با سری آیفون ۷ و نسل بعدی ساعتش قرار است اتفاقات جالبی را رقم بزند. اکنون اپل، پتنت جالبی را ثبت کرده است که می‌تواند موفقیت نسل اول ساعتش را ازنظر فروش بالاتر برده و میزان رضایت را کاملاً مثبت کند. در ادامه همراه باشید.

این پتنت شامل الیافی است که می‌تواند نور را منتقل کند و یک صفحه‌نمایش مربعی شکل کنونی را به‌صورت یک تکه پارچه بافتنی تبدیل کند پس با این حساب جنس بدنه دستگاه دیجیتالی ما، فلز یا پلاستیک نخواهد بود چراکه بندی پارچه‌ای اما هوشمند بر دست خواهیم کرد. در اصل، تعبیری دیگر می‌توان از این حق اختراع داشت. بندهای پارچه‌ای که می‌تواند اعلانیه های شمارا نشان دهد. پس به‌صورت کلی اگر قرار باشد زندگی هوشمند را بازندگی سنتی کمی مخلوط‌کنیم، بند و ساعت‌هایی بافته‌شده را در نظر داشته باشید که هوشمند شده‌اند.

apple-watch-fabric-band-2

درنهایت باید به این مورداشاره کنیم که متخصصان اپل در تلاش هستند تا این ایده و خلاقیت را به یک استاندارد واحد برسانند. بعید نیست در آینده شاهد گجت‌هایی باشیم که ازنظر ظاهر بسیار ساده باشند اما در اوج هوشمند روشن‌شده و همانند یک ساعت هوشمند امروزی، خواهند درخشید.

نظر شما در مورد این ایده چیست؟ بافتنی‌های هوشمند چه حس و حالی دارد؟

 

[su_button url=”http://www.phonearena.com/news/Apple-patent-for-displays-woven-in-fabric-promises-Watch-tech-well-likely-never-see_id76361″ background=”#1ac0b2″ icon_color=”#0df9d5″]PhoneArena[/su_button]

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

10 کاربر برتر
  1. 1# Milad7 - 19,565 ترنج
  2. 2# ahmad - 15,627 ترنج
  3. 3# m.b - 13,777 ترنج
  4. 4# Mahdi - 11,680 ترنج
  5. 5# Sajad - 11,337 ترنج
  6. 6# نیما عرفانی - 10,374 ترنج
  7. 7# The Destroyer - 9,096 ترنج
  8. 8# Amir galaxy - 8,855 ترنج
  9. 9# Dr.Nazer - 8,845 ترنج
  10. 10# _V_ - 8,747 ترنج
قاصدک 24
تترایران
صدرا مخملی
صدرا مخملی
شروعی تازه ....
کانال تلگرام ترنجی