دو × 3 =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

نحوه برقراری خطوط اضطراری برای ارتباطات در زمان بحران

نوشته

5 سال قبل | یک دیدگاه | ترنجی

شرکت ارتباطات زیرساخت از برقراری لینک های اضطراری برای ارتباطات  مناطق بحران زده خبر داد و گفت: یکی از روش های لینک اضطراری، استفاده از «فیبرهای تاکتیکی» است. مسعودرضا سلطانی مدیرکل پشتیبانی فنی و راه اندازی شرکت ارتباطات زیرساخت در این باره گفت: شرکت ارتباطات زیرساخت به دو شیوه از طریق لینک های اضطراری، ارتباطات راه دور مناطق بحران زده را برقرار می کند.

وی اظهارکرد:‌ شیوه نخست از طریق ارتباطات رادیویی است، به این صورت که کانتینرهایی با تجهیزات رادیویی در بخش هایی از کشور مستقر شده اند تا در مواقع بروز اختلالات ارتباطی در مراکز بحران مستقر شده و از آنجا ارتباطات آن مناطق را با سراسر کشور برقرار کنند.

مدیرکل پشتیبانی فنی و راه اندازی شرکت ارتباطات زیرساخت، تصریح کرد: شیوه دوم که در آینده نزدیک بهره برداری می شود، برقراری ارتباطات راه دور از طریق «فیبرهای تاکتیکی» است. وی افزود: به این صورت که کانتینرهای حاوی این تجهیزات در مناطق بحران زده مستقر می شوند و تجهیزات فیبرنوری این دستگاه ها به اولین مسیر فیبرهای کشور و سپس به اولین مراکز زیرساخت خارج از نقاط بحران وصل می شوند تا در نهایت ارتباطات راه دور مناطق بحران زده اعم از ارتباطات بین استانی، بین الملل و اینترنت این نقاط را به صورت اضطراری تامین کنند.

1873994

مدیرکل پشتیبانی فنی و راه اندازی شرکت ارتباطات زیرساخت به امکان بهره برداری از ارتباطات ماهواره ای و با استفاده از تجهیزات VSAT برای تامین ارتباط نقاط بحران زده اشاره کرد. سلطانی در خصوص مراکز استقرار این کانتینرها گفت: این کانتینرها در نقاطی که بهترین دسترسی را به تمامی نقاط کشور دارند، مستقر هستند.

[su_button url=”http://www.ictna.ir/id/074086/” target=”blank” background=”#159f84″]ICTNA[/su_button]

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. Sajjadnone

  همیشه برام سوال که چرا با وجود پوشش ۳G ایرانسل بازم خونه ما نداریم نسل سوم رو تا اینکه دیروز رفتم سایت ایرانسل از طریق گوگل مپ و اینا دیدم محدوده ۳جی دقیقا از سر کوچه ما گذشته
  ینی گل افسانه ای این لنگیا تو بازی دیروز اینقد منو بهم نریخت!

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 20,494 ترنج
 2. 2# ahmad - 16,567 ترنج
 3. 3# m.b - 14,849 ترنج
 4. 4# Mahdi - 12,912 ترنج
 5. 5# Sajad - 12,106 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 10,414 ترنج
 7. 7# The Destroyer - 9,170 ترنج
 8. 8# Dr.Nazer - 9,136 ترنج
 9. 9# Amir galaxy - 9,085 ترنج
 10. 10# _V_ - 8,776 ترنج
safarmarket
رپورتاژ آگهی پربازده
صدرا مخملی
شروعی تازه ....
کانال تلگرام ترنجی