15 + 19 =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

در خودرو‌های سال ۲۰۱۶ شرکت جیلی(Geely) پشتیبانی از Apple CarPlay اضافه خواهد شد

صدرا مخملی

نوشته

4 سال قبل | 3 دیدگاه | ترنجی

در منبع نوشته بود نام جیلی(Geely) را شنیده‌اید؟ اما من برای شما باید بگوییم که همان خودرو های چینی زیاد شده در ایران را دیده‌اید؟ یکی از آن دسته خودرو ها مربوط به شرکت جیلی(Geely) است که تقریبا یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده خودرو در چین به شمار می رود. جیلی رشد بسیار خوبی را نه تنها در ایران بلکه در خاورمیانه تجربه کرده است و اکنون به دلیل استقبال از پشتیبانی سیستم  CarPlay ، سرتیتر وب سایت های خبری شده. در ادامه همراه باشید.

جیلی اولین شرکت خودروساز چینی است که سیستم اختصاصی اپل برای اکوسیستم iOS را در اختیار گرفته است. این شرکت با توجه به مذاکرات انجام شده بالاخره موفق شد در کنار شرکت هایی چون هوندا و فولکس جهت استفاده از سیستم Apple CarPlay قرار بگیرد. در ادامه بیان شده است که Geely قرار است در بیشتر خودرو های SUV سال ۲۰۱۶ خود سیستم اپل را به کار گیرد اما ممکن است حق انتخابی را برای مشتری در نظر بگیرد. بدین منظور که مشتری بتواند خودرو خود را با وجود این سیستم یا بدون استفاده از این سیستم سفارش دهد یا به زبان دیگر قرار نیست به صورت پیش‌فرض بر روی بیشتر خود رو ها قرار بگیرد.

این اتفاق برای خود شرکت می‌تواند یک نقفطه عطف در رزومه کاری باشد و برای کاربران ایرانی می‌توان قابلیت مثبتی باشد زیرا با توجه به قیمت های این خودرو در بازار داخلی امیدوار هستیم سیستم Apple CarPlay حالت عمومی تری پیدا کند! هر چه باشد Geely نمایندگی مستفیمی در ایران دارد. نظر شما چیست؟ آیا CarPlay اپل می‌تواند یک دلیل برای خرید خوردو های جیلی باشد؟ در ایران چطور؟

[su_button url=”http://www.ubergizmo.com/2015/09/geely-to-support-apple-carplay/” background=”#5ab28d”]ubergizmo[/su_button]

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. d-_-bnone  0  0

  اقای مخملی بروز این هفته عالی بود :rose:

 2. KINGnone  0  0

  صدرا جان ممنون دوستان عزیز توجهتون رو در این بخش به آواتارم جلب میکنم با تشکر!
 3. 0  0

  بازم من ترجیح میدم جیلی سوارشم
  حتی صدها میلیون پول جیلی بدم
  ولی یک قرون به خودرو ساز قاتل وطنی ندم

10 کاربر برتر
 1. 1# ahmad - 12,537 ترنج
 2. 2# Milad7 - 11,953 ترنج
 3. 3# m.b - 8,864 ترنج
 4. 4# Sajad - 8,554 ترنج
 5. 5# Peiman - 8,025 ترنج
 6. 6# _V_ - 7,937 ترنج
 7. 7# علی شیخ زاده - 7,481 ترنج
 8. 8# Amir galaxy - 6,887 ترنج
 9. 9# The Destroyer - 6,509 ترنج
 10. 10# نیما عرفانی - 6,010 ترنج
کانال تلگرام ترنجی