3 − 1 =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

سامانه «سرویس ۳» تحولی در پخش ویدئو ایجاد می‌کند

صدرا مخملی

نوشته

5 سال قبل | یک دیدگاه | ترنجی

با افزایش ضریب نفوذ اینترنت به ویژه اینترنت همراه در کشور، ارائه محتوای بومی فاخر و متناسب با نیاز کاربر ایرانی ضرورتی غیرقابل انکار است. سامانه سرویس ۳ که بر اساس همین ضرورت، توسط تیمی از متخصصین حوزه نرم افزار راه‌اندازی شده است، گامی نوین جهت ارائه محتوای چند رسانه ای محسوب میشود. این سامانه که تحولی در پخش آنلاین ویدئو ایجاد خواهد کرد بر بستر نرم افزار تلفن همراه و وب سایت امکان مشاهده فایلهای ویدئویی کوتاه را به کاربران می ‌دهد.

سرویس ۳ سامانه ای است که ایده اولیه آن ارسال محتوای چندرسانه ای متنوع از طریق اینترنت نسل ۳ و ۴ با حفظ سرعت و کیفیت است. این سامانه با ارائه محتوای صوتی و تصویری بر اساس سلیقه کاربر ایرانی، روند طولانی جستجو در اینترنت برای دریافت محتوای مورد نظر را حذف کرده است.

به گفته طراحان این سامانه، دسته ‌بندی‌ های متنوع آموزشی، سرگرمی، هنری، ورزشی، فرهنگی و … دسترسی مخاطبین برنامه به ویدئوهای این سامانه را تسهیل کرده است. از مزایای این سامانه میتوان به طراحی نرم ‌افزار تلفن همراه با استفاده از جدیدترین روشهای تولید نرم ‌افزار، رابط کاربری ساده، گرافیک کاملا مدرن، امکان پخش آنلاین ویدئو وانتخاب کیفیت ویدئوها با توجه به سرعت اینترنت کاربران اشاره کرد.

راه‌اندازی سامانه‌هایی مانند سرویس ۳، این امید را ایجاد می‌کند که وابستگی به محتوا و سامانه‌های خارجی کاهش یافته و کاربر ایرانی بتواند از خدمات نوین بر بستر باند پهن استفاده کند. دسترسی به این سامانه و امکان دانلود نرم ‌افزار تلفن همراه آن از طریق وبسایت service3.ir برای کلیه کاربران فراهم شده است. هفته آینده اخبارتکمیلی این مورد برای شما منتشر خواهد شد.

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. Avatar
  mehrdadinone

  چجوربه سایتش.اینکه وقتی میرم توش یوزرنیم پسورد میخواد! ثبت نام هم نداره :scratch: :scratch:

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 17,840 ترنج
 2. 2# ahmad - 14,890 ترنج
 3. 3# m.b - 12,588 ترنج
 4. 4# Sajad - 10,699 ترنج
 5. 5# Mahdi - 10,324 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 9,470 ترنج
 7. 7# The Destroyer - 8,861 ترنج
 8. 8# Amir galaxy - 8,765 ترنج
 9. 9# _V_ - 8,589 ترنج
 10. 10# Dr.Nazer - 8,588 ترنج
صدرا مخملی
صدرا مخملی
شروعی تازه ....
تبلیغ سمت چپ
تبلیغ سمت چپ
کانال تلگرام ترنجی