7 + دو =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

ایرانسل ۱۰۰ برابر خرید به مشترکینش اعتبار مکالمه هدیه می‌دهد

نوشته

6 سال قبل | 6 دیدگاه | ترنجی

ایرانسل از عرضه طرح “کد شگفتی‌های ایرانسل” با قابلیت دریافت اعتبار مکالمه معادل ۱۰۰ برابر مبلغ خرید، به مشترکان سیم کارت‌های اعتباری خود خبر داد. به گزارش روابط عمومی ایرانسل، مشترکان سیمکارت‌های اعتباری این اپراتور تلفن همراه کشور، با شماره‌گیری کد دستوری ویژه #۱*۴۴۴۴* و پیگیری منوهای سامانه هوشمند ایرانسل، می‌توانند با توجه به میزان مکالمه معمول خود، یک طرح پیشنهادی منحصر به خودشان را مشاهده و با انتخاب آن، ۱۰۰ برابرِ هزینه پرداختی، اعتبار مکالمه ایرانسلی دریافت کنند. به عنوان مثال، مشترکین با پرداخت ۲۰۰ تومان در روز هشتم مردادماه، ۲۰ هزار تومان اعتبار مکالمه ایرانسلی تا ۳۱ مردادماه، بعد از اولین تماس خود دریافت خواهند کرد.


با توجه به اینکه از زمان خرید این پیشنهاد، تنها تا پایان همان ماه فرصت استفاده از ۱۰۰ برابر اعتبار مکالمه داخل شبکه هدیه برای مشترک فراهم است، توصیه میشود مشترکان در روزهای ابتدایی ماه، از این سرویس استفاده کند تا زمان بیشتری برای بهره مندی از هدیه آن ماه را در اختیار داشته باشد. براساس این گزارش، بسته مذکور مختص خود مشترک می‌باشد و با شماره گیری کد #۱*۴۴۴۴*، بسته مربوط به خود فرد نمایش داده می شود. این بسته‌ها با توجه به میزان مصرف مشترکین به روزرسانی می‌گردند و میزان این شارژ ۱۰۰ برابری، تا اعطای “یک ماه مکالمه رایگان” افزایش می‌یابد. مشترکانی که از طرح‌های تعرفه رنگی و یا جزیره هوشمند ایرانسل استفاده می‌کنند می توانند به طور همزمان از این طرح استفاده نمایند.

/پایان خبر

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. SaEeDnone

  آقا صدرا اشتباه گفتین فکر کنم من زدم ۲۰ هزار تومن ۲ میلیون مکالمه نوشته

 2. Attanone

  برا من ۵۰۰ هزار تومان مکالمه داخل شبکه و داد ۵ هزار تومان
  یعنی تا آخر ماه ۲۴ ساعته بحرفم هم تموم نمیشه

 3. Ari khannone

  ایرانسل حنات دیگه واسه من یکی رنگی نداره!!!دزد کثیف :negative:

 4. ensi S.none

  ایرانسل مسخره… من چند بار امتحان کردم بسته رو هم نشون میده ولی تهش که خریداری میکنم میزنه اعتبار شما کافی نمی باشد لطفا هر چه سریعتر اعتبار خود رو افزایش دهید… بعد اعتبارم رو هم افزایش میدم بازم همین پیغام رو میده!… تشنه میبره لب چشمه و برمیگردونه… من آخه به خاطر کارم مکالماتم خیلی زیاده… چرا درست نمیشه؟! بنظرتون چیزی رو اشتباه میزنم؟

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 20,523 ترنج
 2. 2# ahmad - 16,622 ترنج
 3. 3# m.b - 14,937 ترنج
 4. 4# Mahdi - 12,982 ترنج
 5. 5# Sajad - 12,146 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 10,414 ترنج
 7. 7# The Destroyer - 9,170 ترنج
 8. 8# Dr.Nazer - 9,153 ترنج
 9. 9# Amir galaxy - 9,098 ترنج
 10. 10# _V_ - 8,776 ترنج
safarmarket
رپورتاژ آگهی پربازده
صدرا مخملی
شروعی تازه ....
کانال تلگرام ترنجی