بستن
اخبار

SHIELD TV جدید انویدیا معرفی شد

shield_tv-768×409

شرکت انویدیا در جریان نمایشگاه بزرگ فناوری CES 2017 نسل جدید SHIELD TV را با پشتیبانی از ۴K HDR معرفی کرد. برای مشاهده ادامه مطلب با وب‌سایت ترنجی همراه باشید.

در ماه دسامبر ۲۰۱۶ بود که تصاویری از نسل جدید SHIELD TV انویدیا به بیرون درز کرد. حال با معرفی این دستگاه توسط انویدیا مشخص شد تصاویر حقیقی بوده و به مدل نهایی اشاره داشتند.

SHIELD TV را باید نخستین دستگاه اندروید TV دانست که از دستیار صوتی Google Assistant پشتیبانی می‌کند. گوگل ابتدا این دستیار صوتی را در Google Home و سپس در گوشی‌های‌هوشمند پیکسل به کار گرفت. با چنین دستیار صوتی می‌توان از طریق کنترل صوتی به SHIELD TV دسترسی پیدا کرد و محتوا را پخش نمود.

همچون مدل‌های پشین لوازم‌جانبی‎هایی همراه دستگاه وجود داشته که از جمله باید به کنترلر بازطراحی شده و یک کنترل با ویژگی‌هایی مانند Echo Dot آمازون اشاره داشت. کاربران می‌توانند دستگاه را در هر نقطه‌ای از خانه خود جای دهند و مشکلی نخواهند داشت.

SHIELD TV به تنهایی ۲۰۰ دلار بوده و لوازم‌جانبی ۵۰ دلاری دارد و از این ماه روانه بازار می‌شود.

ubergizmo
0
0
برچسب ها: CES 2017SHIELD TVانویدیا

مهتاب جهاندار

نویسنده مهتاب جهاندار

۴نظر

  1. من تنها سایت تکنولوژی ایرانی که عضو هستم فقط سایت ترنجی هستش اونم بخاطر اینکه نویسنده هاش واقعا بی طرف هستند و اخبار را بدون دستکاری عمدی نشر میدن اما شما نسبت به اخبار روز دنیا مخصوصا نمایشگاه CES واقعا دارید ضعیف کار می کنید لطفا یه تحرکی به سایت خوب ترنجی بدید ممنون!

    1
    0

درج نظرات: