بستن
no thumb

اگر به یاد داشته باشید زمانی که نسخه نهایی از iOS عرضه شد برای شما گفتیم که LTE ایرانسل به دلیل تایید نشدن توسط اپل هنوز در دستگاه های اپلی فعال نیست و خود اپراتور ایرانسل نیز در همین رابطه خبری را منتشر کرد. دیشب iOS 9.0.2 و بتای سوم iOS 9.1 عرضه شد. متوجه شدیم که LTE ایرانسل نیز فعال شده است. در ادامه همراه باشید.

با توجه به گزارش یکی از کاربران ترنجی، امیرعلی معماریان متوجه شدیم که LTE نیز در این نسخه فعال شده است و توانستیم از آن استفاده کنیم(تصویر بالا مربوط به چند دقیقه پیش است). مشکلی از جهت اتصال وجود نداشت البته هنوز مشخص نیست که فعال شدن LTE با تایید اپل بوده است و در بروزرسانی اخیر اضافه شده یا این که محدودیت در نظر گرفته شده برداشته شد است زیرا در نسخه های قبلی iOS محدودیت تایید اپراتور LTE برنامه ریزی نشده بود. در هر صورت از فعال شدن آن بسیار خوشحالیم! شما نیز بررسی کنید و در قسمت کامنت های سایت ما را در جریان قرار دهید.

 

0
0
برچسب ها: ایرانسلخبر فعال شدن LTE ایرانسلراه فعال شدن LTE ایرانسل در iOSفعال شدن LTE ایرانسل

صدرا مخملی

نویسنده صدرا مخملی

شروعی تازه ....

۹نظر

 1. من خودم جز ایفون دارا هستم ولی کارمندای اپل پیش خودشون چی فکر کردن ؟! اخه مگه میشه چند تا اپراتور را بلاک کرد ؟ :unsure: یعنی اون اپراتور ها هیچ اعتراض یا واکنشی نشون نمیدن ؟ مگه داریم ؟ مگه میشه ؟
  روش های زیادی واسه کنترل مصرف باتری هست چرا پیله کرده رو شبکه ال تی ای اپراتورا ؟؟ :wacko:

  0
  0
  1. والا من به شخصه از ال تی ای رو اس ۶ و فایو اس و الجی جی۲ و لومیا ۷۳۵ استفاده کردم
   در همه موارد هم احساس میکنم گوشی زیر بار هستش
   سرعت مصرف باتری خیلی بیشتر میشه با استفاده از ال تی ای
   همچنین خیلی دما هم بالا تر میره
   کلا خرید یک مودم ال تی ای همراه رو ترجیح میدم

   0
   0

درج نظرات: