بستن
ترنجی

Kantar: سامسونگ و الجی ۷۸ درصد از تمام دستگاه‌های اندرویدی فروخته شده در آمریکا را در اختیار دارند

no thumb

با توجه به آخرین گزارش منتشر شده از سوی Kantar دو شرکت سامسونگ و الجی رهبری اسمارت‌فون های اندرویدی آمریکا را در دست دارند. با توجه به گزارش منتشر شده از سوی این آژانس سامسونگ و الجی توانسته‌اند در میزان فروش برای یک بازه مشخص کمی از آیفون جلو تر بروند و این حرکت رو به جلو اسمارت‌فون های اندرویدی توسط این دو شرکت، مدیون الجی خواهد بود. در ادامه همراه باشید.

در منابع خبری بدین صورت نقل شده  است گه الجی توانسته در یک بازه مشخص میزان فروش بهتری را به نسبت اسمارت فون های سامسونگی داشته باشد. سامسونگ به دلیل رشدی که از قبل داشته هنوز هم درصد قابل توجهی از بازار آمریکا را در دست دارد. به صورت کلی با رشد شرکت الجی در بازار آمریکا، سامسونگ و الجی رهبران اسمارت فون های اندروید شناخته شده اند. دیگر برند هایی که ما می‌شناسیم در بازار آمریکا رشد خوبی را سپری نکرده اما در این میان هوآوی نیز توانسته قدرت نمایی هایی داشته باشد. شیائومی و Meizu علاقه بسیار زیادی دارند که به صورت رسمی وارد بازار آمریکا شده اما هنوز به صورت کامل تجربه حضور در بازار را نداشته اند.

این که سامسونگ و الجی در کنار هم قرار گرفته اند مورد زیاد تعحب برانگیزی نخواهد بود زیرا در رده بندی جهانی نام این دو برند همشه مشاهده شده است. اوضاع برای این دو شرکت در بازار آمریکا خوب است اما در بازار اروپا یا بازار چین صرفا “خوب” عمل کرده‌اند. گزارش های مالی این دو شرکت را خوانده اید و از برنامه حدودی هر دو برای ادامه در صنعت اسمارت فون ها مطعل هستید، به نظر شما در سه ماهه سوم این دو برند چه وضعیتی پیدا خواهند کرد؟

[su_button url=”http://www.phonearena.com/news/Kantar-Samsung-and-LG-accounted-for-78-of-all-Android-smartphone-sales-in-the-US-during-Q2-2015_id72371″ target=”blank” background=”#0fb869″]phonearena[/su_button]

0
0
برچسب ها: الجیبازار امریکارشد سامسونگ و الجیسامسونگ

صدرا مخملی

نویسنده صدرا مخملی

شروعی تازه ....

۵نظر

درج نظرات: