بستن
ترنجی

iOS 8.4 منتشر شد: اپل موزیک، ایستگاه زنده رادیویی بیتس ۱ و برنامه موزیک کاملا جدید

no thumb

اپل آپدیت نرم‌افزاری iOS 8.4 را عرضه‌کرده است که دارای برنامه موزیک کاملا جدیدی برای آی‌فون، آی‌پد و آی‌پاد تاچ است که پیش از این برای تست توسط توسعه‌دهندگان در اواسط ماه آوریل دردسترس قرارگرفته بود. تغییرات کوچکی در این نسخه وجود دارد اما شاید مهم‌ترین تغییری که در این نسخه اتفاق‌افتاده است، برنامه کاملا جدید موزیک به همراه اپل موزیک (به همراه آیکون جدید) و سرویس جدید استریمینگ موزیک اشتراکی و بیتس ۱ (ایستگاه رادیو زنده ۲۴/۷) است که امروز راه‌اندازی شد. در ادامه همراه ترنجی باشید.

IMG_0429 IMG_0427

سرویس جدیدی به برنامه بازطراحی‌شده موزیک برای iOS اضافه‌شده است. آخرین نسخه نرم‌افزار iBooks در این نسخه اضافه‌شده است که شامل یپشرفت‌هایی‌شده است و باگ‌هایی که در سیستم‌عامل وجود داشت، رفع‌شده‌اند. اپل موزیک در بیش‌ از ۱۰۰ کشور در دسترس قرار دارد و در سه‌ماه اول، استفاده از این سرویس رایگان است اما بعد از آن باید هر ماه ۹٫۹۹ دلار پرداخت کنید. همچنین طرح خانوادگی با قیمت ۱۴٫۹۹ دلار در ماه در دسترس است و ۶ نفر می‌توانند از آن استفاده کنند. لازم به ذکر است که برای استفاده از این سه‌ماه رایگان، ابتدا باید یک اشتراک یک‌ماهه را خریداری کنید.

IMG_0433 IMG_0431

این سرویس، اجزای مختلفی دارد. برای مثال شما می‌توانید هر آهنگی را که می‌خواهید، از مجموعه بزرگ اپل استریم کنید. بیتس ۱، یک ایستگاه زنده رادیویی است که به صورت اختصاصی ۲۴/۷ در اپل موزیک پخش خواهد کرد. در بخش For You، آلبوم‌ها و لیست‌های پخش برای گوش‌دادن به شما پیشنهاد می‌شود. اپل به خوانندگان اجازه می‌دهد تا به صورت مستقیم به طرفداران خود وصل شوند.

gsmarena_001

از باگ‌های رفع‌شده در این نسخه می‌توان به باگ مربوط به پیام‌رسانی که شخصی با ارسال کدی به دارنده آی‌فون باعث کرش‌کردن برنامه پیا‌م‌رسان می‌شد، اشاره کرد.

این نسخه را می‌توانید از طریق خود دستگاه (OTA) دانلود کنید و یا با استفاده نرم‌افزاز آی‌تونز، این نسخه را دانلود و سپس بر روی دستگاه نصب نمایید. این آپدیت برای آی‌فون ۶، ۲۱۸ مگابایت حجم دارد.

[su_button url=”http://www.gsmarena.com/ios_84_is_now_out_with_apple_music_included-news-12860.php” target=”blank” background=”#377431″]GSMARENA[/su_button]

0
0
برچسب ها: appleiOS 8.4آی‌اواس 8.4اپلای او اس 8.4

۸نظر

درج نظرات: