بستن
ترنجی

HTC قصد دارد در پرچمدار بعدی خود،دوربین خلاقانه ای به کار گیرد

no thumb

اوضاع اچ تی سی خوب نیست؛شاید هم بتوان گفت اصلا خوب نیست! به گونه ای که شرکت های چینی هم فکر خرید تایوانی ها را در سر می‌پرواندند. ابن موضوع ها اچ تی سی را ناامید نکرد و زمانی که اعلام کرد قصد دارد در اکتبر امسال پرچمدار جدیدی با طراحی جدید معرفی کند،روح و جان تازه ای به طرفداران این شرکت بخشید.این دستگاه به نظر می‌رسد برگ برنده ای برای رهایی از این منجلاب باشد و امروز طی گزارشی مشخص شد که تایوانی ها خلافیت بسیاری برای ساخت این دوربین در سر دارند. در ادامه برای جزئیات بیشتر ترنجی را دنبال کنید.

پرچمداران گذشته HTC از M7 تا کنون دوربین شاخصی نداشتند؛ ام ۷ که با دوربین ۴ التراپیکسلی عرضه شد که قرار بود نور های بیشتری برای عکاسی در شب و تاریکی جذب کند که اینگونه نشد و ظاهرا موفق عمل نکرد البته این برای اچ تی سی درس عبرتی نشد و باز هم در M8 که همین پارسال معرفی گشت،شکست بزرگی از دوربین خورد.

اما در M9 وضعیت بهتر شد ولی باز هم مطلوب نبود،دوربین ۲۰ مگاپیکسلی در این گوشی تعبیه شده بود اما باز هم مشکلاتی داشت. اما گویا پس از ۳ بار شکست در این بحث اچ تی سی به خود آمده و در ماه اکتبر که پرچمدار جنجالی خود را معرفی خواهد کرد،این مشکل هارا حل می‌کند.

این پرچمدار فعلا با نام HTC Aero یاد می‌شود و ویتنامی ها در گزارش خود ادعا می‌کرد از اینترفیس پیشرفته تر و بهبود یافته ای بهره می‌برد و در آخر یک تکنولوژی انقلابی تر و بهتر از الترا پیکسل دارد.گشادگی لنز این دوربین ۱٫۹F می‌باشد و عکس هایی فوق العاده در نور کم خواهد گرفت.البته قادر به ذخیره سازی تصاویر با فرمت RAW می‌باشد.

اینبار اچ تی سی است و یک دنیا که شاید تنها راه برای نجات یافتن همین HTC Aero باشد! نظر شما چیست؟ Aero واقعا قهرمان داستان HTC است؟ بخش نظرات با شما

[su_button url=”http://www.phonearena.com/news/Rumor-HTC-to-offer-groundbreaking-new-camera-on-its-Hero-device_id71086″ target=”blank” background=”#377431″]phonearena[/su_button]

0
0
برچسب ها: AeroHeroHTC

صدرا مخملی

نویسنده صدرا مخملی

شروعی تازه ....

۱۸نظر

  1. خدا کنه خوب بشه ملا که بدمون نمیاد.ببینیم سنس چقد پیشرفت میکنه .ولی مشکل تصای اچ تی سی دوربینش فقط.وگر نه از همه لحاظ تقریبا عالیه.باید دوربینش و به بقیه برسونه.
    اچ تی سی عادت داره به این وضیعیت هاای مالی! میاد بیرون بازم میره توش!

    0
    0

درج نظرات: