بستن
ترنجی

GearBest در دوشنبه خرید اینترنتی (Cyber Monday) و جمعه سیاه (Black Friday)

no thumb

برای خرید در بزرگترین رویداد جهانی آماده هستید؟ مدتی است که وب‌سایت ترنجی با فروشگاه  GearBest همکاری دو جانبه دارد. در حال نزدیک شدن به دو روز بسیار مهم از نظر فروش شرکت‌های بزرگ هستیم در همین راستا GearBest بر روی بیشتر محصولات خود تخفیفی ویژه قرار داده است. در ادامه همراه باشید.

تخفیف‌های اعمال شده به نسبت هر محصول متفاوت خواهد بود. برای مثال شیائومی ردمی نوت ۲ به قیمت ۸۰ دلار عرضه خواهد البته به صورت محدود! در ابتدا وارد لینک زیر شوید:

 

 

gearbest.com

 

در این صفحه دو قسمت وجود دارد. BLACK FRIDAY COUPON CODE که لیست محصولاتی خاص قرار دارد. این دسته از محصولات دارای کد تخفیفی خاص می‌باشند. برای این که بتواند کد تخفیف را مشاهده کنید، می‌بایست محصول مورد نظر را توسط دکمه قرار گرفته بر روی دیوار خودتان در فیس‌بوک به اشتراک بگذارید. بعد از اشتراک، کد تخفیف به شما نمایش داده می‌شود. این کد تخفیف می‌تواند حتی در حد ۵۰ یا ۶۰ درصد تخفیف را به محصول مد نظر شما بیارود.

در تب‌کناری این صفحه قسمتی وجود دارد به نام LUCKY DRAW که بعد از خرید شما مورد استفاده قرار می‌گیرد. شماره خرید خود را که بالای ۵۰ دلار است، وارد کرده و سپس یک محصول به صورت رندوم و شانسی به شما تعلق می‌گیرید. اگر به لیست مراجعه کرده‌باشید، خواهید دید که برای مثال یک تبلت ویندوزی با قیمت ۰٫۱ دلار می‌تواند شانس شما باشد!

جمعه سیاه (Black Friday) در ۲۶ و ۲۷ نوامبر و دوشنبه خرید اینترنتی (Cyber Monday) در ۳۰ نوامبر شروع خواهد شد.

/پایان خبر

0
0

صدرا مخملی

نویسنده صدرا مخملی

شروعی تازه ....

۱۲نظر

   1. وقتی ترنجی معرفی میکنه ینی تایید شده است،
    الان تو سایتش بودم همین گوشی ردمی شیائومی رو ۲۰۲ دلار زده بود…بعد یه ابهام دیگه هم اینه که قیمتشو ۴۴۰ دلار زده که با تخفیف میشه ۱۶۰ و با هزینه ی پست میشه ۲۰۲( کاری به بلک فرایدی ندارما،این حالت ازادشه…کلا متوجه نمیشم سیستمش چجوری…خیلی دنبال شیائومی ام اگه گیرم بیاد)

    0
    0
 1. فعلا که خرید از سایت های خارجی برای داخل ایران مشکله و باید کارت اعتباری بین المللی مثل پای پال داشته باشیم…

  اما ازین طرف بی صبرانه منتظره بلک فرایدی از سایت بامیلو هستم که سایته ایرانیه و دیگه این دردسر هارو نداره…:) 🙂 🙂 🙂 🙂

  0
  0
 2. آقا صدرا شما یه کنترات بردار رو هر خرید یه درصدی وردار تا همکاری ترنجی با گیربست واقعاً دوطرفه بشه،مطمئن باشید کل بچه های سایت با کله خرید میکنن،چون اکثر بچه ها هیچ دسترسی به پی پال ندارن یا انقد دنگ و فنگ داره که قیدشو میزنن

  0
  0

درج نظرات: