بستن
ترنجی

۸۵ درصد از محصولات اپل از iOS 8 استفاده می‌کنند

no thumb

تا جایی که یادمان است آخرین باری که بررسی کردیم ۸۰ درصد از محصولات اپل از iOS 8 استفاده می‌کردند. حال به نظر این مقدار به ۸۵ درصد رسیده است که احتمالا دلیل اصلی آن تشویق کردن کاربران برای ارتقا به iOS 9 است، ورژن جدید سیستم‌عامل اپل که در ماه سپتامبر در کنار آیفون‌های جدید عرضه خواهد شد. در ادامه با ترنجی همراه شوید.

بنابر گزارشی که منتشر شده است هنوز ۱۳ درصد از محصولات اپل از iOS 7 و ۲ درصد آنها از ورژن‌های قدیمی‌تر استفاده می‌کنند که در واقع بسیار جالب است. اما با وجود آمار بسیار خوب از نصب بودن iOS 8 روی محصولات اپل، بد نیست بدانید که این آمار هنوز با آمار نسخه قبلی کمی فاصله دارد، برای درک بهتر بهتر است بدانید در ماه مه سال ۲۰۱۴ نسخه هفتم سیستم‌عامل اپل روی ۹۰ درصد از آیفون‌ها و ۸۵ درصد از آیپد‌ها نصب شده بود! حال ما در ماه آگوست هستیم و این سیستم عامل سهمی معادل ۸۵ درصد دارد که البته بازهم نسبت به دیگر محصولات بازار که از سیستم عامل‌های دیگر استفاده می‌کنند بهتر است.

البته بیایید منصف باشیم، iOS 8 ارتقا فوق‌العاده بزرگی نسبت به iOS 7 که با یک تغییر طراحی اساسی همراه بود به شمار نمی آید. iOS 9 هم دارای همان طراحی قبلی است اما دارای ویژگی‌‌های بیشتر و بهتری مانند سیری بهبود یافته و صفحه جستجو جدید می‌باشد. حال باید صبر کنیم و ببینیم که این ورژن چگونه عمل خواهد کرد.

نظر شما چیست؟ از نظر ما بروز بودن سیستم‌عامل اپل یکی از ویژگی‌های بسیار خوب و مهم است.

Ubergizmo

0
0
برچسب ها: iosاپلترنجی

حسين میرنژاد

نویسنده حسين میرنژاد

نویسنده و گرافیست وبسایت ترنجی. مدیر شبکه iDeal Techs کانال آپارات: iDeal Techs

۳نظر

درج نظرات: