بستن
ترنجی

۳ ساعت و ۲۰ دقیقه وقت لازم است تا دستگاه OnePlus 2 شما به صورت کامل شارژ شود

no thumb

پرچمدار شرکت وان‌پلاس نیز عرضه شد. با دستگاهی رو به رو هستیم که شارژر وایرلس ندارد، از شارژ سریع پشتیبانی نمی‌کند و دارای چیپست NFC نیست اما با خود عنوان flagship killer یا قاتل پرچمداران را همراه کرده است. برای شما در مورد ویژگی‌هایی که می‌تواند این اسمارت فون را بهتر کند گفتیم اما اکنون می‌خواهیم به قسمتی اشاره کنیم که شاید برای شما حکم تصمیم گیری را داشته باشد. در ادامه همراه باشید.

باتری دستگاه ۳,۳۰۰mAh شده است که به نسبت نسل قبلی یعنی وان‌پلاس وان از ۳,۰۰۰mAh ارتقای خوبی را لمس کرده است. به نظر شما این ارتقا باعث شده است که شارژ شدن دستگاه نیز ارتقا داشته باشد؟ بالاخره با نسل دوم از پرچمداران این شرکت رو به رو هستیم و ارتقا همه جانبه انتظاری بی‌جا نخواهد بود.

باید بگوییم، خیر! در این زمینه ارتقایی نکرده است. به نظر می‌رسد وان‌پلاس این قسمت را به کلی فراموش کرده بود زیرا اگر دستگاه شما به ۰ درصد برسد، باید ۳ ساعت و ۲۰ دقیقه صبر کنید که به ۱۰۰درصد برسد. به زبان دیگر شما باید ۲۰۰دقیقه وقت بگذارید و این همانند وقتی است که بگوییم شیرشاه در کارتون های کودکی قرار است با تانک های ۲۰۱۵  را دنبال کند! با این که دستگاه از اسنپدراگون ۸۱۰ استفاده کرده است اما قابلیت Quick Charge را غیرفعال کرده؛ شاید و البته شاید عدم بهره بردن از این قابلیت برگردد به استفاده از USB Type-C در دستگاه که در این قابلیت تاثیر مستقیمی داشته است.

اگر وجود USB Type-C در شارژ سریع دستگاه تاثیر گذار باشد، شاید دلیل عدم وجود USB Type-C در گلکسی نوت ۵ نیز توجیه پذیر باشد! بالاخره سامسونگ برای سری نوت خود ریسک نخواهد کرد. نظر شما چیست؟ آیا واقعا رابطه‌ای وجود دارد؟

[su_button url=”http://www.phonearena.com/news/OnePlus-reportedly-reveals-it-takes-a-bit-less-than-3-hours-and-20-minutes-to-fully-charge-the-OnePlus-2_id72035″ background=”#06a570″]phonearena[/su_button]

0
0

صدرا مخملی

نویسنده صدرا مخملی

شروعی تازه ....

۱۶نظر

   1. چرا به شکل دیگه ای بهش نگاه نمیکنین
    وقتی شب میزاری شارژ و پر میشه و بعد شارژ قطع میشه حالا مثلا ۱ ساعت بعد باطری میاد رو ۹۸ دوباره شارژ شروع میشه تا ۱۰۰ بشه و قطع و بعد دوباره همینطور تکرار میشه به نظرت باطری خراب نمیشه؟

    0
    0
   1. هم خطای ۵۰۳و هم بیرون رفتن خودکار از پروفایل خیلی وقته داره اتفاق می افته ولی خدا رو شکر این مورد دوم ( بیرون رفتن خودکار از پروفایل) یه هفته ای هست واسم حل شده ولی این خطای ۵۰۳ خیلی اذیت می کنه . امروز هم سه چهار باری واسه من این طوری شد !!! :scratch:

    0
    0
 1. دویست دقیقه زمان شارژ پارامتر چندان مهمی نیست.. دقت کنید که اکثر پرچمدار های۲۰۱۳ الان تو دست صاحب ها شون نیاز به دویست دقیقه زمان واسه فول شارژ شدن دارند تازه با ظرفیت های زیر۳۰۰۰ میلی آمپر ساعت…. اچ تی سی وان ام۸ نیاز به سه ساعت شارژ داره واسه رسیدن به شارژ باطری ۲۶۰۰ میلی آمپر ساعت… ضمنا تو یه مصرف نرمال معمولا گوشی های پرچمدار شما رو به آخر روز می رسونند.. شب تا صبح ام بیشتر از دویست دقیقه وقت داریم… USB TYPE C قطعا ارزشمند تر از شارژ سریعه … این گوشی خیلی دوست داشتنی است و نباید با گوشی های بازاری سامسونگ مقایسه بشه… کاربر این گوشی هم قطعا عوام نیستند هر چند استقبال زیادی ام ازش شده…

  0
  0

درج نظرات: