مطلب فعلی :

بروزرسانی امنیتی ماه جولای برای اکسپریا XZ و اکسپریا X Performance منتشر شد

رفتن به بالا

ورود به ترنجی

ثبت نام در ترنجی

بروزرسانی امنیتی ماه جولای برای اکسپریا XZ و اکسپریا X Performance منتشر شد

عارف کمانی

نوشته

2 هفته قبل

سبکی نو در دنیای دیجیتال

سونی طبق رسم همیشگی خود ، تنها چند روز بعد از انتشار بروزرسانی امنیتی ماهانه اندروید توسط گوگل ، این آپدیت را برای تلفن‌های پرچمدار خود منتشر کرده است. این بار نوبت بروزرسانی ماه جولای و تلفن‌های اکسپریا XZ و اکسپریا XZ Performance است.

با ترنجی همراه باشید…

این بروزرسانی با شماره ساخت ۴۱٫۲٫A.7.35 در اختیار کاربران و مشتریان اکسپریا XZ و اکسپریا X Performance قرار گرفته است. این آپدیت تغییرات کوچک را در تلفن شما ایجاد خواهد کرد و طبق عادت همیشگی‌ ژاپنی‌ها ، خبری از جزییات این بروزرسانی نیست.

طبق اطلاعاتی که ترنجی به دست آورده است و طبق اعلام برخی از سایت‌‎های خبری مختص سونی همانند xperiablog و اکسپریان ، این بروزرسانی به صورت بسیار محدود و فعلاً تنها برایِ یک منطقه برایِ هر دو نسخه تک سیم کارته و دو سیم کارته گوشی اکسپریا XZ منتشر شده است. تنها منطقه‌ای در دنیا که نسخه دو سیم‌کارت آن توانسته است بروزرسانی را دریافت کند ، منطقه خاورمیانه است!

اکسپریا ایکس پرفورمنس به صورت کلی در مناطق محدودی از جهان توزیع شد و بعضی از همان مناطق توانسته‌اند آپدیت را دریافت کنند. به دلیل سخت افزار مشابه اکسپریا ایکس زد و ایکس پرفورمنس ، بروزرسانی با شماره ساخت ۴۱٫۲٫A.7.35 به صورت هماهنگ برای این دو تلفن در دسترس است.

 

xperiablog

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید