مطلب فعلی :

تعرفه بسته‌های اینترنت همراه ایرانسل نصف شد

رفتن به بالا

ورود به ترنجی

ثبت نام در ترنجی

تعرفه بسته‌های اینترنت همراه ایرانسل نصف شد

صدرا مخملی

نوشته

1 ماه قبل

۵ دیدگاه

اخبار رسمی

سبکی نو در دنیای دیجیتال
گوشی الجی K10

ایرانسل پس از کاهش ۵۰ درصدی تعرفه مصرف آزاد اینترنت برای دریافت محتوای وب‌سایت‌های داخلی، این تخفیف را روی بسته‌های اینترنت همراه نیز اعمال کرد. به گزارش روابط عمومی ایرانسل، از این پس مشترکان ایرانسل، بزرگترین اپراتور دیتای ایران، می‌توانند بر روی بسته‌های اینترنت همراه نیز از تخفیف ۵۰ درصدی برای دریافت محتوای داخلی برخوردار شوند. به این صورت که بسته را با همان قیمت خریداری می‌کنند و در عین حال، حجم بسته آنها برای دریافت محتوای داخلی دو برابر محاسبه خواهد شد.

به عنوان مثال، مشترک با خرید یک بسته سه گیگابایتی، در صورتی که تماماً از محتوای داخلی منتخب سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی بازدید کند، حجم بسته معادل بسته ۶ گیگابایتی محاسبه می‌شود.

پیش از این، ایرانسل در راستای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و با هدف حمایت از تولید محتوای داخلی پس از راه‌اندازی فاز دوم شبکه ملی اطلاعات، تعرفه «مصرف آزاد» اینترنت همراه را برای دریافت محتوای شماری از وب‌سایت‌های ایرانی به نصف کاهش داده بود. این بار نیز با اعمال تخفیف بر بسته‌های اینترنت همراه و در راستای حمایت از محتوای داخلی، هزینه استفاده از اینترنت برای بازدید از وب‌سایت‌های داخلی که فهرست آنها در وب‌سایت ایرانسل در دسترس است با ۵۰ درصد تخفیف به نصف کاهش یافته است.

آخرین دیدگاه ها

  1. etemadian گفت:

    ظاهرا اگر از فیلتر شکن استفاده کنید با قیمت قبلی محاسبه میشود

  2. REZA REZA گفت:

    حالا ما از کجا بدونیم کدوم سایت تعرفش داخلی حساب میشه؟

  3. mega08 گفت:

    این نرم افزار های شبکه های اجتماعی . جزو مصرف آزاد میشن ؟

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید