مطلب فعلی :

تست خم شدن گلکسی اس ۸ منتشر شد

رفتن به بالا

ورود به ترنجی

ثبت نام در ترنجی

تست خم شدن گلکسی اس ۸ منتشر شد

سبکی نو در دنیای دیجیتال
گوشی الجی K10

گلکسی اس ۸ به بازار رسیده و برخی از کاریران آن را در اختیار دارند. در این مدت تست های مقاومت مختلفی برای پرچمدار ۲۰۱۷ سامسونگ منتشر شده است اما یکی از مهم ترین و قابل اتکا ترین های این تست ها توسط Jerry Rig Everything انجام می شود. امروز تست خم شدن گلکسی اس ۸ در کنار تست شعله و خش پذیری آن منتشر شده است که در ترنجی آن را با هم خواهیم دید.

همانطور که دیدید، گلکسی اس ۸ در مقابل خم شدن بسیار مقاوم است و در برابر فشارهای وارد شده هیچ خم شدگی نشان نداد. در برابر خش پذیری می توان گفت یک مقاومت مورد انتظار را شاهد بودیم. در بخش حسگر اثرانگشت اما تکرار همیشگی سامسونگ را می بینیم، یک حسگر اثرانگشت که مقابل خش پذیری مقاومتی ندارد اما حتی پس از خط خطی شدن (!) باز هم به خوبی کار می کند.

دور لنز، بدنه دور دستگاه و دکمه ها همه از آلومینیوم هستند که مشخصا در برابر تیغ مقاومتی ندارند و سطح آن ها خراشیده می شود. در بخش نمایشگر و تست شعله این بار شاهد یک پیشرفت مشخص در نمایشگرهای امولد هستیم. نمایشگر امولد در برابر آتش سفید می شود و دوباره بازیابی نمی شود. این بار شاهد بازیابی نمایشگر از حالت سفید شده بر اثر شعله هستیم.

نظر شما درباره مقاومت گلکسی اس ۸ چیست؟ چقدر این موارد برای شما اهمیت دارد؟

JerryRigEverything

آخرین دیدگاه ها

 1. Yas گفت:

  این یعنى فوق العاده
  اس٨ نماد مقاومت در سختى ها💪💪💪

 2. Saeed Mohammadipouya گفت:

  جناب تست خم شدن نزار تست پنجمارک ایکس زد پرمیوم اومده لطفا اونو بزار یا نمیتونید تحمل کنید نمیزارید

 3. Saeed Mohammadipouya گفت:

  برام واقعا جالبه هیچ یک از این سایتا بنچمارک پرمیوم رو نزاشتن چرا؟ چون نمیتونن ببینن بالاتر از اس۸ گوشی دگ ای باشه ادامه بدین تعصب شما بر همگان ثابت شدس

 4. mostafa67 گفت:

  همین تست یک ماهه واسه جی ۶ ال جی اومده بیرون تو اینیستا حتی لینک گذاشتم که پوشش بدید ولی اینکارو نکردید تا سامسونگ تستش اومد بیرون پوشش دادید.جالبه دوستانی که از گوریلاگلس ۳ رو جی ۶ ناراضی بودن سطح خش پذیریش با اس ۸ یکی شده فقط احتمالا تو ضربه اس ۸ مقاومتر باشه.

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید