مطلب فعلی :

هم اکنون می‌توانید یک نسخه تقبلی از گلکسی اس ۸ را قبل از معرفی رسمی بخرید!

رفتن به بالا

ورود به ترنجی

ثبت نام در ترنجی

هم اکنون می‌توانید یک نسخه تقبلی از گلکسی اس ۸ را قبل از معرفی رسمی بخرید!

صدرا مخملی

نوشته

4 ماه قبل

سبکی نو در دنیای دیجیتال

در این جا دو مطلب وجود دارد. یک، صدای رد پای نزدیک شدن گلکسی اس ۸ به مراسم رونمایی اختصاصی خودش است که با یک انرژی چند برابر قصد به آتش کشیدن صحنه را دارد. مورد دوم، فعالیت برادران کشور دوست و همسایه، یعنی چین است که حتی قبل از معرفی رسمی و نهایی شدن طراحی یم محصول دست به کار شده و نسخه‌ای تقلبی را تا حد فروش در بازار آماده کرده‌اند. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

یکی از بهترین و یا هیجان‌انگیز ترین اتفاقای که برای سامسونگ در این نسل از گلکسی اس ۸ افتاده است، حذف دکمه فیزیکی هوم است که باعث شده درصد صفحه‌نمایش به بدنه دستگاه به صورت خاصی افزایش پیدا کند البته نباید فراموش کنیم که نسبت صفحه‌نمایش هم تبدیل به ۲ به ۱ شده است که خود نشان دهنده تغییرات زیادی خواهد بود. البته منظور از تغییرات نه تنها در ظاهر دستگاه بلکه نرم‌افزاری هم خواهد بود.

این تصویر در سایت Weibo با تگ Huaqiangbei is being abusive منتشر شده است. منظور از Huaqiangbei برای دوستان چینی، همین کالا های تقلبی است که به وفور پیدا خواهد بود.البته اگر این تصاویر را در کنار تصاویر لو رفته قرار دهیم، تفاوت‌های زیادی را شاهد خواهیم بود اما به هرحال شباهت زیادی به نسخه اصلی دارد. بد نیست تصاویر را ببینیم:

نظر شما چیست؟

phonearena

آخرین دیدگاه ها

  1. Mohamad گفت:

    واقعا حیرت اوره دمشون گرم با چه سرعت عملی کار میکنن اینو به کی بگی گوشی هنوز کامل ساخته نشده ومعرفی نشده دیگه تقلبیش اومده یا خدا بابا این چینی ها فک نکنم چیزی نباشه که تقلبیشو نساخته باشن

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید