مطلب فعلی :

فیلم برداری ۹۶۰ فریم بر ثانیه اکسپریا ایکس زد اس (Xperia XZs)

رفتن به بالا

ورود به ترنجی

ثبت نام در ترنجی

فیلم برداری ۹۶۰ فریم بر ثانیه اکسپریا ایکس زد اس (Xperia XZs)

سینا عطایی

نوشته

2 ماه قبل

سبکی نو در دنیای دیجیتال
گوشی الجی K10

فیلم برداری حرکت آهسته یکی از موارد جذاب است که مدت زیادی نیست در تلفن های همراه هوشمند به معنی واقعی ارایه شده است. فیلم برداری HD به نرخ ۱۲۰ فریم ثانیه اولین بار در آیفون ۵ اس و گلکسی نوت ۳ ارایه شد. پس از آن در آیفون ۶ اس شاهد ارتقا این کیفیت به نرخ ۲۴۰ فریم بر ثانیه بودیم که پس از آن به دیگر دستگاه ها هم اضافه شد. حال شاهد یک ارتقا انقلابی در این زمینه هستیم. سونی با ارایه اکسپریا ایکس زد اس و اکسپریا ایکس زد پریمیوم این استاندارد را کاملا متحول کرد. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا نمونه هایی از توانایی فیلم برداری ۹۶۰ فریم بر ثانیه این پرچمدارهای ۲۰۱۷ سونی را ببینیم.

موضوعی که باید بدانید، تمام این تصاویر و صحنه هایی که دیدی با اکسپریا ایکس زد اس و اکسپریا ایکس زد پریمیوم ثبت شده است. در حقیقت ۹۶۰ فریم بر ثانیه ۴ برابر بهترین کیفیت فیلم برداری حرکت آهسته موبایل است. نمونه هایی از حرکت آهسته را می توان با پرچمدارهای ۲۰۱۷ سونی ثبت کرد که درکش برای ما با توجه به استاندارهای فعلی، سخت است.

از آنجا که این قابلیت قبل از رونمایی لو نرفته بود باید گفت تاثیرگذاری آن هنگام معرفی چند برابر بود. نظر شما چیست؟ فیلم برداری حرکت آهسته انجام می دهید؟

آخرین دیدگاه ها

  1. Saeed Mohammadipouya گفت:

    سونی همیشه اولین همیشه بهترین بترکه چشم حسود

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید