مطلب فعلی :

انفجار آیفون ۷ پلاس / قول اپل برای رسیدگی

رفتن به بالا

ورود به ترنجی

ثبت نام در ترنجی

انفجار آیفون ۷ پلاس / قول اپل برای رسیدگی

سبکی نو در دنیای دیجیتال

شرکت اپل اعلام کرده است که پیرامون گوشی آیفون ۷ پلاس منفجر شده و فیلم و تصویر آن که در فضای مجازی انتشار یافته است تحقیق و بررسی خواهد کرد.

در فیلم منتشر شده گوشی آیفون ۷ پلاس در حالی نشان داده شده است که بدنه آن ذوب شده و در حال دود کرده است. این فیلم بیش از یک میلیون بار دیده و در توئیتر به اشتراک گذاشته شده است.

برایانا اولیواس، صاحب گوشی آیفون ۷ پلاس منفجر شده، می‌گوید که دستگاه او از همان اول مشکل داشته است چون روشن نمی‌شد. این زن به یکی از فروشگاه‌های اپل مراجعه می‌کند ولی از قرار با جواب‌های سر بالا او را دست به سر می‌کنند.

اولیواس می‌گوید که صبح روز بعد گوشی آیفون ۷ پلاس او منفجر می‌شود و آتش می‌گیرد و دود از درونش بیرون می‌آید. وی هم‌اکنون گوشی خود را به نمایندگی اپل تحویل داده است و منتظر نتیجه تحقیق و بررسی است.

برایانا اولیواس در توئیتر نوشته است:

«امروز صبح وقتی که از خواب بیدار شدم دیدم که گوشی آیفون ۷ پلاس من بدون این که در حال استفاده از آن باشم منفجر شد. گوشی در حال شارژ شدن بود که ناگهان نامزدم صدایی از سمت گوشی شنید و به طرفش رفت و دید که گوشی دارد دود می‌کند. بلافاصله گوشی را برداشت و در دستشویی انداخت و همان وقت گوشی دوباره منفجر شد و دود بیشتری از داخلش بیرون زد.»

اپل هم گفته است که با این مشتری در ارتباط است و مشکل گوشی او را مورد بررسی قرار می‌دهد.

[button type=”default” color=”” target=”” link=”https://www.theguardian.com/technology/2017/feb/24/apple-looking-into-video-of-exploding-iphone-7-plus”]theguardian[/button]

آخرین دیدگاه ها

  1. MOAZEZ گفت:

    مگه بنجل ساز تر از سامسونگ و اپل داریم؟

  2. Mohamad گفت:

    این مشکلات برا هر شرکتی ممکنه پیش بیاد چون از بین چند میلیون گوشی که ساخته میشه وفروخته میشه شاید چند دونه مشکل دار باشه
    یا هم مثل بدشانسیه سامسونگ که سر نوت ۷ پیش اومد البته خوب اون سر دستپاچگیه سامسونگ هم بود که میخواست زودتر گوشیشو وارد بازار کنه که فروش بیشتری داشته باشه قبل اینکه گوشیای شرکتای دیگه وارد بازار شن
    اما کلا کاش برا هیچ شرکتی این مشکلات پیش نیاد

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید