مطلب فعلی :

اپل قابلیت پشتیبانی از تصاویر با کیفیت ۴K را به اپل تی وی اضافه می‌کند

رفتن به بالا

ورود به ترنجی

ثبت نام در ترنجی

اپل قابلیت پشتیبانی از تصاویر با کیفیت ۴K را به اپل تی وی اضافه می‌کند

سبکی نو در دنیای دیجیتال
گوشی الجی K10

نسل پنجم تلویزیون اپل یا همان اپل تی وی (Apple TV) که احتمال می‌رود اواخر سال حاضر میلادی ارایه شود از پخش تصاویر با کیفیت فوق‌العاده عالی ۴K پشتیبانی می‌کند.

بلومبرگ در گزارش خود در این باره نوشته است که شرکت اپل در حال آزمایش دستگاه جدیدی است که می‌تواند فیلم‌ها، تصاویر و در کل محتواهای با کیفیت ۴K Ultra HD را نمایش دهد و نمونه اولیه این دستگاه را J105 نام گذاری کرده است.

از طرف دیگر، گفته می‌شود ست تاپ باکس بعدی اپل نیز از شفافیت و سرزندگی رنگ‌های بیشتری برخوردار است. این در حالی است که نمونه نسل چهارم شامل پشتیبانی از چیپ ۴K نمی‌شود چراکه ظاهرا مستلزم هزینه‌های بسیاری می‌شود مضاف بر این که چیپ مورد نظر از لبه‌ها و حاشیه‌های دستگاه خواهد کاست.

نکته درخور ذکر آن که صرف اضافه کردن قابلیت پشتیبانی از ۴K به تلویزیون اپل از این دستگاه چیز چشمگیری نمی‌سازد به ویژه آن که بیشتر شبکه‌های تلویزیونی نیز هم‌اکنون به سمت ارایه تصاویر و فیلم‌های با این کیفیت پیش می‌روند.

[button type=”default” color=”” target=”” link=”https://www.nextpowerup.com/news/33932/apple-working-on-4k-for-next-apple-tv/”]nextpowerup[/button]

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید