مطلب فعلی :

هدفون ارپاد اپل به رنگ مشکی هم موجود شد

رفتن به بالا

ورود به ترنجی

ثبت نام در ترنجی

هدفون ارپاد اپل به رنگ مشکی هم موجود شد

سبکی نو در دنیای دیجیتال
گوشی الجی K10

شرکت اپل برای این که بتواند هدفون بی‌سیم خود را به نتیجه برساند دوران پر مشقتی را پشت سر گذاشت اما پس از چند هفته تاخیر، که آن هم به دلیل مسایل فنی بود، این شرکت عاقبت هدفون AirPod را در ماه سپتامبر میلادی معرفی و عرضه کرد.

هدفون جدید اپل در حال حاضر فقط به رنگ سفید موجود است ولی شرکتی در ایالات متحده به دوستداران اپل این امکان را می‌دهد تا رنگ مشکی AirPod را نیز داشته باشند یا این که اگر هم‌اکنون AirPod به رنگ سفید دارند آن را مشکی کنند.

محصول جدید که BlackPod نام گرفته اکنون به قیمتی کمتر از ۲۴۹ دلار در بازار موجود است که البته در همین حالت هم چیزی نزدیک به ۹۰ دلار از AirPod اصلی اپل که به قیمت ۱۵۹ دلار فروخته می‌شود، گران‌تر است.

هدفون AirPod مشکی هیچ فرقی با رنگ سفید آن ندارد و همه قابلیت‌های ارپاد را دارد به استثنای این که فقط رنگ آن مشکی است.

هدفون ارپاد مشکی هیچ مشکلی ندارد و از لحاظ فنی دقیقا همان چیزی است که در رنگ سفید آن وجود دارد. علاوه بر این که رنگ مشکی آن مجهز به قابلیت ضد خش است. هدفون بلک‌پاد با همه گوشی‌های آیفون و با هر رنگی سازگاری و مطابقت دارد.

[button type=”default” color=”” target=”” link=”https://www.nextpowerup.com/news/33472/apple-airpods-now-available-in-black/”]nextpowerup[/button]

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید