مطلب فعلی :

نسخه های آنلاک HTC 10 و HTC One M9 بروزرسانی جدیدی را برای بهبود های سیستمی دریافت کردند

رفتن به بالا

ورود به ترنجی

ثبت نام در ترنجی

نسخه های آنلاک HTC 10 و HTC One M9 بروزرسانی جدیدی را برای بهبود های سیستمی دریافت کردند

امیر شایگان اصل

نوشته

7 ماه قبل

سبکی نو در دنیای دیجیتال

صاحبان دستگاه های HTC 10 و HTC One M9 در این هفته می توانند منتظر بروزرسانی جدیدی برای دستگاه های خود باشند. در ادامه با ما همرا باشید.

این بروزرسانی هیچ عنوان مشخصی ندارد و شرکت فقط به گفتن بهبود های سیستمی بسنده کرده است. البته این آپدیت پچ امنیتی ۱ دسامبر را نیز برای این دو دستگاه به ارمغان می آورد.

htc-software-update-300x533

برای افرادی که به جزئیات حساس هستند باید بگوییم که آپدیت HTC 10، دارای ورژن نرم افزاری ۲٫۳۸٫۶۱۷٫۶ و حجم ۶۰۹٫۵۸ مگابایت است. همچنین آپدیت One M9 دارای ورژن نرم افزاری ۴٫۱۹٫۶۱۷٫۱ و حجم ۵۵۹٫۸۵ مگابایت است. همانطور که مشاهده می کنید هر دو آپدیت حجم بالایی دارند و HTC اشاره کرده است که این آپدیت ها را از طریق WiFi انجام دهید.

هر دو دستگاه ۱۰ و One M9 در ماه های قبل آپدیت اندروید ۷ را دریافت کرده اند. نسخه های اپراتوری این دو دستگاه می توانند انتظار بروزرسانی به اندروید ۷ را در ماه های اولیه سال ۲۰۱۷ داشته باشند. همانطور که می دانید جدیدترین دستگاه HTC که HTC Bolt نام دارد و در بازار اروپا به نام ۱۰ evo شناخته می شود، از آخرین نسخه سیستم عامل گوگل استفاده می کند.

همچنین HTC به صورت رسمی اعلام کرد که One A9 به اندروید ۷ بروزرسانی خواهد شد، اما زمان یا تاریخ دقیقی را برای این آپدیت اعلام نکرده است.

[button type=”default” color=”” target=”” link=”http://www.androidauthority.com/htc-10-one-m9-update-737664/”]androidauthority[/button]

آخرین دیدگاه ها

  1. REZA REZA گفت:

    حیف که دیگه ام۸ اپدیت نمیگیره.
    A9 هم فک کنم قرار بود از همه زودتر اپدیت بشه ولی رفته اخری!

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید