مطلب فعلی :

گلکسی ای ۵ ۲۰۱۷ (Galaxy A5 2017) در چهار رنگ از جمله یک رنگ آبی ارایه خواهد

رفتن به بالا

ورود به ترنجی

ثبت نام در ترنجی

گلکسی ای ۵ ۲۰۱۷ (Galaxy A5 2017) در چهار رنگ از جمله یک رنگ آبی ارایه خواهد

سینا عطایی

نوشته

5 ماه قبل

سبکی نو در دنیای دیجیتال
گوشی الجی K10

خانواده میان رده با کیفیت ساخت بالای سامسونگ یعنی خانواده گلکسی ای (Galaxy A) اولین بار در اکتبر سال ۲۰۱۴ رونمایی و دسابر همان سال آماده خرید شدند. نسل بعدی آن ها با نام خانواده گلکسی ای ۲۰۱۶ (Galaxy A 2016) دسمابر ۲۰۱۵ رونمایی و عرضه شد و حالا در حالی که یک هفته دیگر تا دسمابر ۲۰۱۶ و رونمایی احتمالی خانواده گلکسی ای ۲۰۱۷ فاصله داریم و شایعات زیادی را نیز از ۲ ماه پیش یعنی شهریور ماه درباره این خانواده شنیده ایم، یک شایعه جدید درباره گلکسی ای ۵ ۲۰۱۷ (Galaxy A5 2017) منتشر شده است، در ادامه با ترنجی همراه باشید تا این احتمال را با هم مرور کنیم.

galaxy-a-2017

امروز Roland Quandt در حساب کاربری توییتر خود توییتی مبنی بر ارایه گلکسی ای ۵ ۲۰۱۷ (Galaxy A5 2017) در چهار رنگ منتشر کرده و از این بابت خیلی هیجان زده به نظر می رسد! شاید دلیل هیجان را بتوان در رنگ آخر دید، رنگ آبی! البته هنوز مشخص نیست که این رنگ آبی همان رنگ Blue Coral معروف گلکسی نوت ۷ مرحوم (!) است یا خیر اما اگر باشد باید گفت هم خبر خوبی است هم بد.

عموما شرکت ها برخی از رنگ یا انتخاب ها را فقط برای یک دستگاه خاص نگاه می دارند تا خریداران این انتخاب ها که عموما هم افرادی با سلایق خاص هستند، به هدف خود یعنی خاص بودن برسند. حال ارایه این رنگ در دستگاه های رده پایین تر شاید خیلی خوشایند نباشد. البته از دید کاربران خانواده گلکسی ای ۲۰۱۷ احتمالی، این یک اتفاق خوب است، چرا که این رنگ زیبا را آن ها هم می توانند داشته باشند! هر چند به شخصه رنگ مشکی را عموما اولین انتخاب خود می بینم، اما بحث انتخاب رنگ برای برخی کاربران خیلی حیاتی به نظر می رسد.

در زمان عرضه احتمالا ۴ رنگ برای گلکسی ای ۵ ۲۰۱۷ در نظر گرفته شده است که این رنگ ها عبارت اند از مشکی، طلایی، صورتی و آبی. بدین ترتیب رنگ سفید این بار هم حداقل در عرضه اول وجود ندارد. نظر شما چیست؟ رنگ موبایل چقدر برای شما اهمیت دارد؟ برای مطالعه بیشتر درباره گلکسی ای ۵ ۲۰۱۷ می توانید به مطالب مرتبط زیر همین پست مراجعه کنید!

[button type=”default” color=”” target=”” link=”http://www.sammobile.com/2016/11/22/galaxy-a5-2017-to-be-available-in-four-colors-when-it-finally-hits-the-shelves/”]sammobile[/button]

آخرین دیدگاه ها

  1. Mostafa76 گفت:

    هر چی رنگ ها زیاد تر بشه انتخاب سختر میشه.

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید