مطلب فعلی :

انتشار بیلد جدید ویندوز ۱۰ موبایل برای ویندوزفون‌هایی که به روزرسانی‌ سالگرد را دریافت نکرده‌اند

رفتن به بالا

ورود به ترنجی

ثبت نام در ترنجی

انتشار بیلد جدید ویندوز ۱۰ موبایل برای ویندوزفون‌هایی که به روزرسانی‌ سالگرد را دریافت نکرده‌اند

سبکی نو در دنیای دیجیتال
گوشی الجی K10

اگر شما نیز جزو کسانی هستید که ویندوزفون دارید ولی موفق به دریافت به روزرسانی سالگرد ویندوز ۱۰ موبایل نشده‌اید این خبر جالب را حتما بخوانید.

مایکروسافت به تازگی بیلد جدیدی منتشر کرده که مخصوص افرادی است که به روزرسانی سالگرد ویندوز ۱۰ موبایل را دریافت نکرده‌اند. این بیلد به شماره ۱۰۵۸۶٫۶۸۲ در اختیار کاربران قرار می‌گیرد.

هنوز مشخص نیست که چرا مایکروسافت تصمیم گرفته است که بیلد جدیدی برای دارندگان گوشی‌های قدیمی ویندوزفون منتشر کند تا به این ترتیب به روزرسانی سالگرد را دریافت کنند. جالب این که این شرکت هنوز هیچ بیانیه رسمی در این خصوص منتشر نکرده است.

این به روزرسانی مانند دیگر به روزرسانی‌های تجمعی به احتمال زیاد دارای ویژگی‌هایی است که عمدتا برطرف کننده باگ هستند و قابلیت‌های جدیدی با خود به همراه ندارد.

این به روزرسانی مناسب حال افرادی است که می‌خواهند ویندوز ۱۰ موبایل را به هر قیمتی که شده روی گوشی‌های قدیمی‌تر مانند لومیا ۹۲۰ و لومیا ۱۰۲۰ نصب کنند. شما نیز اگر در حال استفاده از دستگاهی با نسخه سیستم عامل ۱۰۵۸۶ هستید، این به روزرسانی شامل حال‌تان می‌شود.

محض اطلاع خوب است بدانید که بیلد ۱۰۵۸۶٫۶۸۲ در هشتم نوامبر گردآوری و آماده شده است. دستگاه‌های واجد شرایط دریافت ویندوز ۱۰ موبایل یا دستگاه‌‌هایی که هم‌اکنون در حال استفاده از به روزرسانی سالگرد هستند این به‌ روزرسانی را دریافت نخواهند کرد.

[button type=”default” color=”” target=”” link=”http://www.windowscentral.com/windows-10-mobile-build-10586682-rolling-out-devices-not-anniversary-update”]windowscentral[/button]

آخرین دیدگاه ها

  1. grimm گفت:

    این چیزی که توی عکس می بینم چیز غیر ممکنیه ویندوز ۱۰ موبایل وقتی شارژ باتری زیر ۴۰ درصد باشه اصلأ شروع به دانلود آپدیت نمی کنه ولی توی عکس با باتری خالی داره آپدیت میشه حتی اگه به شارژر هم متصل باشه بازم تا ۴۰ درصد نشه داتلود شروع نمیشه

    • جلیل جعفری جلیل جعفری گفت:

      عکس این مطلب دقیقا همان چیزی است که با متن اصلی کار شده. منتها نکته این جا است که عکس‌ها معمولا جنبه تزئینی دارند. در مراحل بعد که بیلد مورد نظر منتشر و اعمال شد، عکس‌هایی منتشر می‌شوند که مستند هستند چون قرار است تغییرات اعمال شده ناشی از بیلد را به خواننده نشان بدهند.

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید