مطلب فعلی :

تماشا کنید: پروژه کنسل شده مایکروسافت با نام ساعت هوشمند مونریکر نوکیا

رفتن به بالا

ورود به ترنجی

ثبت نام در ترنجی

تماشا کنید: پروژه کنسل شده مایکروسافت با نام ساعت هوشمند مونریکر نوکیا

سبکی نو در دنیای دیجیتال
گوشی الجی K10

اگر به یاد داشته باشید برای شما در مورد ساعت هوشمند نوکیا گفته بودیم که قرار بود توسط مایکروسافت توسعه داده شود. این پروژه را با نام ساعت مونریکر نوکیا می‌شناختیم اما به هر حال این ساعت فعلا به تاریخ پیوسته است و به عنوان یک پروژه کنسل شده باید از آن یاد کنیم. در ادامه همراه باشید تا نگاهی به این ساعت هوشمند داشته باشیم.

تا قبل از این که به سراغ ویدیو برویم، در مورد این ساعت هوشمند تصاویری را دیده‌بودیم که بیشتر از UI نهایی شده منتشر شده بود اما یک ساعت هوشمند علاوه بر اهمیت طراحی نرم افزار، طراحی خودش هم از اهمیت خاصی برخوردار خواهد بود. صحبت‌های جالبی منتشر شده است که گویا این ساعت هوشمند قرار نیست به صورت کلی لغو شود.

به زبان دیگر به نظر می‌رسد فعلا به صورت نیمه معلق درآمده تا شاید نوکیا به صورت کلی پروژه را برعهده بگیرد. از جمله ویژگی‌های مطرح در این ساعت هوشمند می‌توان به پشتیبانی از ژست‌های حرکتی است به صورتی که کاربر بتواند بهترین تجربه کاربری را داشته باشد.

نظر شما چیست؟

[button type=”default” color=”” target=”” link=”http://www.phonearena.com/news/Microsofts-canceled-Nokia-Moonraker-smartwatch-shown-in-hands-on-video_id87698″]www.phonearena.com[/button]

آخرین دیدگاه ها

  1. محمد مهدی شاطریان گفت:

    به نظرم شبیه ساعت اپله هرچند که کاربرا این روزا به جای این که یک محصول که طراحیش کپی شده هست رو نخرن بیشتر میان به سمتش

  2. mehrdad_ma گفت:

    این مایکروسافت اگر مک‌لارن را کنسل نمیکرد الان اپل تا سه بعدی سه بعدی نمیکرد

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید