مطلب فعلی :

مذاکره فوجیتسو و لنوو در زمینه کسب و کار PC

رفتن به بالا

ورود به ترنجی

ثبت نام در ترنجی

مذاکره فوجیتسو و لنوو در زمینه کسب و کار PC

نوشته

6 ماه قبل

سبکی نو در دنیای دیجیتال
گوشی الجی K10

شرکت فوجیتسو در بین سال های ۲۰۰۱ تا ۲۰۰۵ از بازیکنندگان اصلی صنعت PC به شمار می رفت اما در حال حاضر این کمپانی شهرت قبل خود را از دست داده و دیگر همچون گذشته نیست. حال به نظر می رسد لنوو قصد داشته بخش کسب و کار PC فوجیتسو را خریداری کرده و رونقی به آن ببخشد. برای مشاهده ادامه مطلب با وب سایت ترنجی همراه باشید.

در اوایل این ماه شایعه ای مربوط به خریداری بخش کسب و کار PC فوجیتسو توسط لنوو منتشر شد و به تازگی مشخص شده این شایعه حقیقی بود. در روزهای گذشته دو شرکت فوجیتسو و لنوو تایید کردند که برای همکاری در این بخش به مذاکره با یکدیگر پرداختند.

در حقیقت لنوو با خریداری بخش کسب و کار PC فوجیتسو در توسعه و طراحی محصولات به فوجیتسو کمک خواهد کرد. تاتسویا تاناکا مدیرعامل فوجیتسو در گفتگویی با رسانه بیان داشت:

هدف از این همکاری تقویت برند بوده و می خواهیم به کاهش هزینه ها و رشد فروش بپردازیم.

البته فوجیتسو اشاره دقیقی به فروش بخش کسب و کار PC خود نداشت و تنها به همکاری اشاره کرد. به نظر می رسد پیرو شایعات قبلی لنوو با خریداری این بخش همکاری را با فوجیتسو آغاز می کند. لنوو در حال حاضر یکی از بزرگترین فروشندگان PC بوده و تاکنون چند شرکت بزرگ از جمله موتورولا را خریداری کرد و حال نوبت به فوجیتسو رسید.

در هر صورت برای کسب جزئیات بیشتر باید منتظر ماند.

 

آخرین دیدگاه ها

  1. MOAZEZ گفت:

    بخش لپ تاپ آینده تاریکی داره

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید