مطلب فعلی :

اپل امشب از اپلیکیشن TV guide اپل تی وی رونمایی می‌کند

رفتن به بالا

ورود به ترنجی

ثبت نام در ترنجی

اپل امشب از اپلیکیشن TV guide اپل تی وی رونمایی می‌کند

جلیل جعفری

نوشته

6 ماه قبل

سبکی نو در دنیای دیجیتال
گوشی الجی K10

از قرار باید یک مورد دیگر به فهرست رونمایی‌های اپل اضافه کنیم چون این شرکت بنا دارد تا امشب اپلیکیشنTV guide (راهنمایی) برای دستگاه گیرنده شبکه‌های تلویزیونی موسوم به «اپل تی وی» را معرفی کند.

برگزاری این برنامه اولین بار در ماه اوت از سوی سایت اینترنتی ریکد (Recode) اعلام شد. حالا منابع دیگر ضمن اعلام و تایید همین خبر به نقل از روزنامه آمریکایی یو اس ای تودی (USA TODAY) گزارش کرده‌اند که اپل برای کمک به کاربران نرم‌افزاری در دستگاه اپل تی وی کار گذاشته که به مدد آن می‌توان برنامه‌های تلویزیونی را به محض ارایه از میان چندین سرویس به راحتی پیدا کرد.

روزنامه یو اس ای تودی در گزارش خود از این قابلیت تحت عنوان  «فهرست تماشا» (Watch List) نام برده است. در حالی که سایت ریکد می‌گوید که Netflix بخشی از این قابلیت نخواهد بود یا دست کم در ضمن معرفی خبری از آن نیست.

شایعه‌ای نیز درگرفته که می‌گوید قابلیت جستجوی جهانی ویدئوها به دستگاه اپل تی وی اضافه خواهد شد اما درست است که این حرف در حد شایعه است ولی ای کاش چنین اتفاقی بیفتد.

به هر تقدیر، این برنامه با همه جزییاتش امشب ساعت ۱۳ به وقت محلی پرده از همه چیز برمی‌دارد.

[button type=”default” color=”” target=”” link=”https://www.engadget.com/2016/10/26/apple-tvs-rumored-tv-guide-app-expected-to-appear-tomorrow/”]engadget[/button]

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید