مطلب فعلی :

درآمد اپل پس از ۱۴ سال کاهش یافت!

رفتن به بالا

ورود به ترنجی

ثبت نام در ترنجی

درآمد اپل پس از ۱۴ سال کاهش یافت!

نوشته

6 ماه قبل

سبکی نو در دنیای دیجیتال
گوشی الجی K10

شرکت اپل فردا گزارش مالی سه ماهه چهارم خود را که به ماه سپتامبر منتهی می شود، اعلام خواهد کرد. این شرکت برای نخستین بار پس از ۱۴ سال با کاهش درآمد رو به رو شده که یک افت بزرگ در وضعیت مالی آن محسوب می شود. برای مشاهده ادامه مطلب با وب سایت ترنجی همراه باشید.

به گزارش وال استریت ژورنال، درآمد اپل از ۲۱۵ میلیارد دلار سال گذشته به ۱۸۰ میلیارد دلار کاهش پیدا خواهد کرد که  برای سال مالی ۲۰۱۶ یک افت قابل توجهی می باشد. آخرین باری که اپل با کاهش درآمد رو به رو شد به سال ۲۰۰۱ باز می‌گردد. هنگامی که درآمد آن از ۷ میلیارد دلار سال ۲۰۰۰ به ۵ میلیارد دلار در سال ۲۰۰۱ کاهش پیدا کرده و این کاهش فروش ۳۳ درصدی را نشان می داد.

اپل و کاهش درآمد؟

وال استریت ژورنال می افزاید، در سال ۲۰۱۷ اپل باری دیگر با افزایش درآمد رو به رو خواهد شد و این درآمد به ۲۲۵ میلیارد دلار خواهد رسید. حال باید منتظر ماند تا مشخص شود آیا اپل می تواند باری دیگر افزایش فروشی را برای خود به وجود آورد و کاهش درآمد را جبران کند؟

[button type=”default” color=”” target=”” link=”http://www.phonearena.com/news/Tomorrow-Apple-will-report-its-first-decline-in-annual-revenue-since-2001_id86984″]www.phonearena.com[/button]

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید