مطلب فعلی :

کوالکام از Meizu به دلیل نقض حق ثبت اختراع در سه کشور شکایت کرد

رفتن به بالا

ورود به ترنجی

ثبت نام در ترنجی

کوالکام از Meizu به دلیل نقض حق ثبت اختراع در سه کشور شکایت کرد

صدرا مخملی

نوشته

5 ماه قبل

۲ دیدگاه

اخبار

سبکی نو در دنیای دیجیتال
گوشی الجی K10

همانطوری که می‌دانید حق ثبت اختراع یکی از مهم ترین ارکانی است که میان شرکت‌های فناوری به شدن مطرح است. شما به راحتی نمی‌توانید با ایده گرفتن از یک محصول و یا یک فناوری، به صورت اختصاصی از آن استفاده کنید و کسب اجازه رسمی بسیار حائز اهمیت است. کوالکام از برند Meizu که یکی از برند های مطرح اسمارت‌فون در چین به حساب می‌آید در سه کشور آمریکا، آلمان و فرانسه شکایت کرده است. در ادامه همراه باشید.

کوالکام ادعا می کند که جلوی فروش گوشی‌های هوشمند Meizu باید گرفته شود و این شرکت باید برای ادامه فروش به سراغ مذاکره با کوالکام بیاید اما به نظر می‌رسد Meizu اتهامات وارد شده را قبول نکند.

در ماه ژوئن، کوالکام ادعا کرد که گوشی های Meizu که مخصوصا از سری چیپست‌های مدیاتک استفاده کرده است حق اختراع کوالکام را در زمینه ارتباطات ۳G و ۴G نقض کرده است. در آن زمان، شرکت Meizu به ما گفت که با کوالکام وارد مذاکره شده است و قرار است با این شرکت بزرگ در زمینه تولید چیپست به توافق برسد اما فعلا که اینطور نشده است.

[button type=”link” link=”http://www.phonearena.com/news/Qualcomm-sues-Meizu-in-three-countries-following-patent-infringements_id86610″]www.phonearena.com[/button]

آخرین دیدگاه ها

  1. AK_007 گفت:

    این مگ مشکل مدیاتک نیست?

  2. Mehrdad_ma گفت:

    گوشی که چیپ مدیاتک استفاده میکنه باید با کوالکام مذاکره کنه و بگه از مودمش استفاده کنه وگرنه باید از مودم خود مدیاتک استفاده کنه

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید