مطلب فعلی :

تماشا کنید: ویدئوی صفحه‌نمایش منعطف شیائومی منتشر شد

رفتن به بالا

ورود به ترنجی

ثبت نام در ترنجی

تماشا کنید: ویدئوی صفحه‌نمایش منعطف شیائومی منتشر شد

سبکی نو در دنیای دیجیتال

همین دیروز بود که به شما خبری در مورد تلاش شیائومی برای تولید صفحه‌های نمایش منعطف را دادیم. در این خبر تصاویری بود که یک صفحه‌نمایش خمیده با رابط کاربری شیائومی را نشان می‌داد و چون این صفحه هیچ بخش داخلی دیگری نداشت ما به اعتبار این عکس شک کردیم اما ظاهراً کاملاً در اشتباه بودیم در ادامه با ترنجی همراه باشید.

امروز یک ویدئو در یوتیوب منتشرشده که همان صفحه‌نمایش منعطف را در عمل نشان می‌دهد. در این ویدئو می‌توانید ببینید که در این صفحه رابط کاربری به نرمی حرکت کرده و بدون مشکل در بخش خم‌شده هم عمل می‌کند. سؤالی که در این مورد باقی می‌ماند این است که آیا شیائومی قادر است این محصول را با قیمتی معقول به بازار عرضه کند؟ به‌ویژه که این شرکت با محصولات خوش قیمت خود شناخته می‌شود.

در ضمن فراموش نکنید که شیائومی تنها شرکت چینی تولیدکننده‌ی گوشی هوشمند نیست که بر روی تولید صفحه‌نمایش منعطف کار می‌کند. حالا به تماشای این نمونه‌ی اولیه از صفحه‌نمایش منعطف شیائومی بنشینید و نظر خود را درباره این محصول با ما در میان بگذارید.

[button type=”link” link=”http://www.phonearena.com/news/Video-shows-Xiaomis-bendable-screen-in-action_id86584″ size=”btn-medium”]phonearena[/button]

آخرین دیدگاه ها

  1. GEEK1525 گفت:

    اگه میرفت توی دوربین باورم میشد اما خب شایدم این یه کانسپته و دوربین نداره
    اما در نوع خودش خیلی جالبه
    آفرین به شیائومی

  2. هادی گفت:

    صددرصد فوتاشاپه قسمت پایین صفحه نمایش رو دقت کنید میفهمید

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید