مطلب فعلی :

تبلیغات قابلیت ماژولار موتو مادز (Moto Mods) موتورولا

رفتن به بالا

ورود به ترنجی

ثبت نام در ترنجی

تبلیغات قابلیت ماژولار موتو مادز (Moto Mods) موتورولا

سینا عطایی

نوشته

5 ماه قبل

سبکی نو در دنیای دیجیتال
گوشی الجی K10

سال ۲۰۱۶ را به راحتی می توان سال ایده های نو دانست، دستگاه های ماژولار، دو دوربینه، نمایشگرهای خمیده و یا حتی حذف جک ۳.۵ میلی متری صدا دانست. در زمینه ماژولارها دو شرکت شاخص وجود دارد، الجی و موتورولا. همانطور که در دستگاه های دو دوربینه دیدیم، روش های استفاده متفاوت بود. در زمینه ماژولارها نیز عملکرد این دو شرکت متفاوت بود. با در نظر گرفتن همه موارد می توان گفت موتورلا و لنوو ایده کامل تر و جذاب تری است. در ادامه می خواهیم ویدیو تبلیغاتی این شرکت پیرامون قابلیت ماژولار خود که به نام moto mods برندسازی شده است را ببینیم، با ترنجی همراه باشید.

گفتیم ایده موتورلا به نسبت الجی برای یه موبایل ماژولار بهتر است، اما چرا؟ دلیل اول سهولت در استفاده است، شما به راحتی و به لطف به اصطلاح آهنربایی بود ماژول ها می توانید از امکانات جدید اضافه شده توسط ماژول ها بهره ببرید. علاوه بر آن ماژول های مفیدی چون پروژکتور و دوربین باقی موارد نیز سهولت در استفاده را دارند. نکته مهم نیز آن است که بدون نیاز به خاموش شدن دستگاه از آن ها استفاده کنید.

در ادامه شما را به تماشای این ویدیو دعوت می کنیم:

 نظر شما درباره دستگاه ماژولار چیست؟ ایده الجی بهتر است یا موتورلا؟

[button type=”link” link=”http://www.phonearena.com/news/New-Moto-Mods-video-shows-you-how-fast-you-can-add-accessories-to-your-Moto-Z-handset_id86034″]phonearena[/button]

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید