مطلب فعلی :

ایفا ۲۰۱۶: سامسونگ اعلام کرد که برنامه‌ای برای قطع پشتیبانی نرم‌افزاری گیر اس ۲ ندارد

رفتن به بالا

ورود به ترنجی

ثبت نام در ترنجی

ایفا ۲۰۱۶: سامسونگ اعلام کرد که برنامه‌ای برای قطع پشتیبانی نرم‌افزاری گیر اس ۲ ندارد

عارف کمانی

نوشته

6 ماه قبل

بدون دیدگاه

مطالب ترنجی

سبکی نو در دنیای دیجیتال
گوشی الجی K10

ساعاتی پیش بود که سامسونگ رسما از گیر اس ۳ کلاسیک و گیر اس ۳ فرانتیر رونمایی کرد. این دو ساعت هوشمند از طراحی بسیار زیبایی برخوردار هستند و با بهره‌مندی از سیستم‌عامل تایزن و بانک نرم‌افزاری ۱۰۰ هزارتایی آن٬ از نظر پشتیبانی نرم‌افزاری به قولی پشتشان گرم است! اگر شما دارنده‌ی گیر اس ۲ کلاسیک و گیر اس ۲ معمولی باشید ممکن است نگران این موضوع باشید که ممکن است با آمدن دو پرچمدار جدید از یک نسل تازه ساعت هوشمند قدیمیتان فراموش شود ولی سامسونگ از در دیگری صحبت می‌کند.

با ترنجی همراه باشید…

با آمدن هر دستگاه جدید کاربران نگران این موضوع هستند که نکند موقعی دستگاهشان دیگر پشتیبانی نرم‌افزاری را به چشم نبیند. در واقع این موضوع به کابوسی تبدیل شده است! سامسونگ در مراسم خود علنا به این موضوع اشاره کرد که گیر اس ۲ نیز همانند گیر اس ۳ تمامی بروزرسانی‌های تایزن را تا حد امکان دریافت خواهد کرد و هیچ جای نگرانی نیست.

البته ممکن است با توجه به امکانات بیشتر و سخت‌افزاری قوی‌تری که گیر اس ۳ دارد برخی از ویژگی‌های جدید نرم‌افزاری مختص به گیر اس ۳ باشد اما گیر اس ۲ نیز از این نعمت بزرگ بهره‌مند خواهد شد. سامسونگ می‌گوید که تا انتهای امسال بروزرسانی برای گیر اس ۲ منتشر خواهد کرد که اکثر ویژگی‌های گیر اس ۳ از نظر نرم‌افزاری به گیر اس ۲ خواهند آمد.

نظر شما در این رابطه چیست؟

[su_button url=”http://www.sammobile.com/2016/08/31/samsung-isnt-planning-on-discontinuing-the-gear-s2-and-gear-s2-classic/” target=”blank” text_shadow=”0px 0px 0px #000000″]sammobile[/su_button]

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید