مطلب فعلی :

نسخه LTE تبلت‌های گلکسی تب اس ۸٫۴ و گلکسی تب اس ۱۰٫۵، اندروید مارشملو را به زودی دریافت خواهد کرد

رفتن به بالا

ورود به ترنجی

ثبت نام در ترنجی

نسخه LTE تبلت‌های گلکسی تب اس ۸٫۴ و گلکسی تب اس ۱۰٫۵، اندروید مارشملو را به زودی دریافت خواهد کرد

حسين میرنژاد

نوشته

7 ماه قبل

۴ دیدگاه

مطالب ترنجی

سبکی نو در دنیای دیجیتال
گوشی الجی K10

کمتر از یک هفته است که خبر ناامیدکننده عدم عرضه اندروید ۶ یا همان مارشملو برای گلکسی تب اس ۸٫۴ سامسونگ در فضای وب منتشر شده است. اما به نظر می‌رسد که این خبر تنها شایعه‌ای بیش نبوده است، چراکه امروز، کاربران آلمانی تبلت گلکسی تب اس ۸٫۴ موفق به دریافت بروزرسانی اندروید ۶ برای تبلتشان شده اند. در حقیقت، کاربران گلکسی تب اس ۱۰٫۵ نیز این بروزرسانی را دریافت کرده‌اند. در ادامه با ترنجی همراه شوید.

همانطور که گفتیم، کاربران کشور آلمان اعلام کرده‌اند که گلکسی تب اس ۸٫۴ بروزرسانی اندروید مارشملو را دریافت کرده است و مسلما ویژگی‌های این نسخه از اندروید در این تبلت نیز اضافه شده است. این بروزرسانی حدود ۸۱۲ مگابایت حجم دارد، اما گول حجم بروزرسانی‌ را نخورید، چراکه تمام ویژگی‌های اجازه برای دسترسی به بخش‌های مختلف دستگاه، ویژگی Doze باتری، کشوی برنامه‌های از نو طراحی شده و برخی بروزرسانی‌های امنیتی و جزئی برای باگ‌ها در این بروزرسانی جدید یافت می‌شوند. اگر شما هم صاحب یک گلکسی تب اس ۸٫۴ LTE یا یک گلکسی تب اس ۱۰٫۵ LTE هستید خوشحال باشید، چراکه احتمالا این تبلت‌ها در سایز مناطق جهان نیز به زودی، این بروزرسانی را دریافت خواهند کرد.

نظر شما چیست؟ شما درباره بروزرسانی گلکسی تب اس ۸٫۴ و تب اس ۱۰٫۵ چه فکر می‌کنید؟

[su_button url=”http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_tab_s_84_gets_marshmallow_update_too-news-20164.php” target=”blank” text_shadow=”0px 0px 0px #000000″]GSMArena[/su_button]

آخرین دیدگاه ها

  1. Fencer گفت:

    والا من دقیقا ۱۰ روزی میشه مارشملو رو تو تب اس ۸٫۴ دارم :scratch: چقدرم روون خوب شده 🙂

  2. Amir گفت:

    گلکسی نوت پرو و تب پرو هم کشک :negative: :negative:

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید