مطلب فعلی :

نکسوس های ۲۰۱۶ گواهینامه‌ی FFC را دریافت کردند

رفتن به بالا

ورود به ترنجی

ثبت نام در ترنجی

نکسوس های ۲۰۱۶ گواهینامه‌ی FFC را دریافت کردند

سینا سهیلی‌فر

نوشته

11 ماه قبل

بدون دیدگاه

مطالب ترنجی

سبکی نو در دنیای دیجیتال

نکسوس های جدید ساخته‌ی HTC که با نام‌های Marlin و Sailfish از آن‌ها یاد می‌شود گواهینامه‌ی FFC را دریافت کردند.

برای جزئیات بیشتر با ترنجی همراه شوید.

این مشخص است که مدل هایی که این تأییدیه را دریافت کردند نکسوس های HTC بودند و نه مدل های جدید سری Desire (Desire 10 Pro و Desire 10 Lifestyle ) چون در مدارک منتشر شده اشاره شده است که راهنمای مصرف‌کنندگان در نشانی Support.Google.com/Nexus قرار خواهد گرفت.

 شماره مدل های این دو دستگاه G-2PW4100 (Marlin)  و G-2PW2100 (Sailfish) می‌باشد. این مدارک همچنین نشان می‌دهد که این دو مدل از شبکه‌های موبایل Verizon ، AT&T ، T-Mobile و Sprint پشتیبانی خواهند کرد.

The-new-HTC-built-Nexus-handsets-are-certified-by-the-FCC.jpg

مدل بزرگ‌تر Marlin احتمالا دارای یک صفحه نمایش ۵٫۵ اینچی با رزولیشن ۱۴۴۰ در ۲۵۶۰ خواهد بود؛ درحالی‌که  Sailfish از یک صفحه نمایش ۵ اینچی و با رزولیشن تصویر ۱۰۸۰ در ۱۹۲۰ بهره می‌برد.  هردو مدل با پردازنده‌ی اسنپدراگون ۸۲۰ و پردازنده گرافیکی آدرنو ۵۳۰ ساخته خواهند شد. امروز هم تصاویر واقعی هردو مدل به بیرون درز کرده است.

این دو دستگاه دومین و سومین نکسوس های ساخته‌شده توسط HTC هستند؛ این شرکت همچنین سازنده‌ی اولین محصول از این سری یعنی نکسوس One نیز بوده است. حالا با گذر از مرحله دریافت گواهینامه‌ی FCC توسط گوگل و HTC ،قطعا یک قدم دیگر به معرفی این محصولات نزدیک شده‌ایم.

[su_button url=”http://www.phonearena.com/news/2016-Nexus-models-receive-FCC-certification_id84154″ target=”blank”]phonearena[/su_button]

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید