مطلب فعلی :

احتمال عرضه آپدیت اندروید ۶ برای دستگاه‌های اکسپریا در آینده نزدیک

رفتن به بالا

ورود به ترنجی

ثبت نام در ترنجی

احتمال عرضه آپدیت اندروید ۶ برای دستگاه‌های اکسپریا در آینده نزدیک

نوشته

1 سال قبل

۱۷ دیدگاه

ترنجی

سبکی نو در دنیای دیجیتال

نشانه‌هایی مشاهده می‌شود که به‌روزرسانی رسمی firmware اندروید ۶ به زودی برای دستگاه‌های اکسپریا عرضه خواهد شد، این به‌روزرسانی برای چند مدل عرضه شده توسط اپراتورهای ژاپنی در در این کشور تأییدیه Wi-Fi Alliance را دریافت کرده است. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

این به‌روزرسانی برای اکسپریا زد ۵ و اکسپریا زد ۵ پریمیوم و همچنین اکسپریا زد ۴ برای اپراتورهایی نظیر دوکومو، NTT و SoftBank به تأیید رسیده است.


Android-6-Wi-Fi-Certified-Xperia-640x368

اما تأییدیه توسط Wi-Fi Alliance مشابه تأییدیه‌های PTCRB نیست، از این روی گمان می‌رود تأییدیه آپدیت اندروید ۶ به صورت جهانی ۲ تا ۳ هفته دیگر به طول بینجامد. سونی موبایل در این خصوص سکوت کرده است و این در حالی است که هنوز از سوی این شرکت زمان بندی دقیقی برای بروز رسانی دستگاه‌های اکسپریا مشخص نشده است. اما انتظار می‌رود با فاصله کوتاهی از شروع سال میلادی جدید به‌روزرسانی گسترده سونی آغاز شود. به نظر شما تا این برنامه‌ی بروزرسانی چقدر فاصله داریم؟


[su_button url=”http://www.xperiablog.net/2015/12/17/android-6-0-firmware-certified-for-japanese-xperia-z4-and-z5-models/” target=”blank” background=”#3ea075″ rel=”nofollow”]xperiablog[/su_button]

آخرین دیدگاه ها

 1. JOHN گفت:

  هرکاری میکنه بکنه فقط یکی باگ اَجَق وَجَق نداشته باشه یکی هم باتریش خوب باشه.باتری هم نه در حالت خاموش بودن صفحه.خاموش بودن صفحه که همینطوریشم بدون نیاز به قابلیت doze خوبه.مهم screen on هست :mail:

 2. رضا (z best) گفت:

  دمش گرم
  واقعا از نظر اپ و احترام به مشتری یکی از بهترینها س
  منظورم آندروید مفهومی

 3. AMIR 2311 گفت:

  من منتظر اندروید ۶ هستم فقط بخاطر اینکه دسترسی که برنامه ها میخوان رو بعضی هاش رو بتونم غیر فعال کنم قابلیت باتریشم خیلی جالبه امیدوارم اندروید ۶ عین اندروید ۴.۴.۴ عالی باشه

 4. SONY 1946 گفت:

  منتظر رابط کاربری جدید سونی رو Z2 خودم هستم 🙂

 5. Moazez گفت:

  خیلی خوبه z4 و z5 باهم آپدیت یک شکل میگیرن،چون سخت افزارشون یکیه. شاهکاره z4. امسال همه پرچمدارارو پکوند.

 6. REZA REZA گفت:

  خیلی خوبه مخصوصا اگه واسه همه گوشیا همزمان یا توی یک هفته بده خوبه.

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید