مطلب فعلی :

معاون مدیر محصولات htc بیان کرد HTC One M9 آپدیت اندروید ۶٫۰٫۱ را در ماه جاری دریافت خواهد کرد

رفتن به بالا

ورود به ترنجی

ثبت نام در ترنجی

معاون مدیر محصولات htc بیان کرد HTC One M9 آپدیت اندروید ۶٫۰٫۱ را در ماه جاری دریافت خواهد کرد

صدرا مخملی

نوشته

1 سال قبل

۳ دیدگاه

ترنجی

سبکی نو در دنیای دیجیتال

همان‌طوری که در مطلب قبل اشاره کردیم، نسخه جدید تز از اندروید ۶ به‌عنوان نسخه ۶٫۰٫۱ عرضه‌شده است. این نسخه تغییرات زیادی را به خود نخواهید دید اما به نظر می‌رسد آپدتی باشد که بیشتر شرکت‌های اندرویدی آن را عرضه خواهند کرد. پیرو همین صحبت، Mo Versi معاون مدیر محصولات htc بیان کرد در اکانت شخصی خود بیان کرد که دستگاه HTC One M9 آپدیت اندروید ۶٫۰٫۱ را در ماه جاری دریافت خواهد کرد. همراه باشید.

Mo Versi در توییتر با گفتن “Lots of questions on this” اشاره کرد که کاربران زیادی در مورد آپدیت سریع اچ‌تی‌سی سؤال پرسیده‌اند. آپدیت اندروید ۶٫۰٫۱ برای دستگاه‌های آنلاک M9 در ماه جاری عرضه خواهد شد و کاربران دستگاه‌های A9 نیز به‌سرعت در همین ماه آپدیتی را دریافت خواهند کرد. در اندروید ۶ که مخصوص M9 عرضه خواهد شد، شاعد تغییرات زیادی در باطن نسخه اندروید فعلی هستیم و چه‌بسا ازنظر سرعت و کارایی بسیار تأثیر گزار باشد. Google Now On Tap یکی از ویژگی‌های اندروید به‌حساب می‌آید که به قول معروف می‌تواند به آچر فراسنه دستیار شما باشد!

mov-2

اکنون اچ‌تی‌سی وان M9 یک پرچمدار ۹ ماهه است. به‌روز های رونمایی از پرچمدار بعدی این شرکت نیز نزدیک خواهیم شد. بر اساس صحبت‌های منتقل‌شده دستگاه بعدی بانام O2 رونمایی می‌شود که از یک صفحه نمایش QHD همراه با اسنپدراگون ۸۲۰ قدرت خود را پیدا کرده است. بگذریم؛ نظر شما در مورد آپدیت‌های شرکت اچ‌تی‌سی نیست؟

[su_button url=”http://www.phonearena.com/news/Unlocked-HTC-One-M9-will-receive-Android-6.0.1-this-month-says-Mo-Versi_id76453″ background=”#04c571″]PhoneArena[/su_button]

آخرین دیدگاه ها

  1. amir Narimnpour گفت:

    خخخ اچ تی سی هنوز ام۹ رو یادشه
    افرییین
    خدایی خیلی زود ا دور خارج شد

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید