مطلب فعلی :

نمونه عکس‌هایی از پروژه لغو شده لومیا مکلارن (Lumia McLaren) مشخص شد

رفتن به بالا

ورود به ترنجی

ثبت نام در ترنجی

نمونه عکس‌هایی از پروژه لغو شده لومیا مکلارن (Lumia McLaren) مشخص شد

نوشته

1 سال قبل

یک دیدگاه

ترنجی

سبکی نو در دنیای دیجیتال
گوشی الجی K10

بیش از یک سال پیش خبرهایی از گوشی پیشرفته مایکروسافت  با اسم رمز لومیا مکلارن که اکنون لغو شده منتشر شد. با این حال برخی مشخصات این دستگاه هنوز نامشخص مانده است. این دستگاه با یک دوربین بزرگ و تکنولوژی لمس سه بعدی قرار بود که لومیا ۱۰۲۰ باشد. در ادامه باترنجی همراه باشید.

 این دستگاه همچنین برای ایجاد یک رابط کاربری جدید با قابلیت‌هایی خاص در ویندوز فون مشابه کاشی‌های فعلی شکل گرفت اما متاسفانه به هیچ یک از این چند مشخصه جامعه عمل پوشانده نشد و تمامی پروژه لغو شد.


لومیا مکلارن lumia McLaren 1

اکنون عکس‌های بیشتری که لبه‌ی سمت چپ و پشت این دستگاه را به نمایش می‌گذارد لو رفته است و به طور خاص  بر دوربین بزرگ این گوشی متمرکز هستند. قرار بود این گوشی، دوربین ۲۰ مگاپیکسلی PureView با لنزهای کارل زایس که می‌توانست رقبا را به سختی به چالش بکشد داشته باشد که اکنون این دوربین برای پرچمداران لومیا ۹۵۰ و لومیا ۹۵۰ ایکس ال  مایکروسافت استفاده شده است.


لومیا مکلارن lumia McLaren 2لومیا مکلارن lumia McLaren

طبق آنچه گفته شد، نکته دیگری در مورد این دستگاه با قاطعیت نمی‌توان گفت تا که این گوشی از نزدیک دیده شود. شاید تکنولوژی لمس سه بعدی تا آن روز آماده نشده بود.به نظر شما در صورت عرضه این دستگاه قدرتمند در ان زمان در بازار  چطور رقابتی ایجاد می‌شد؟


[su_button url=”http://www.neowin.net/news/more-images-of-the-canceled-lumia-mclaren-leak-online” background=”#04c571″]neowin[/su_button]

آخرین دیدگاه ها

  1. hossein_z3 گفت:

    اگر این گوشی تقریبا یک سال پیش معرفی میشد یعنی همزمان با z3 و note4 درنتیجه به خوبی با این مشخصات که گفته شده میتونست به خوبی با رقبای پرچمدارای دیگر برند ها رقابتی پایاپای و چه بسا رقابتی شدید تر شرکت هارو شاهد بودیم ولی یک نکته مهم اینکه اینها عملی نشده و این پروژ لغو شده و این سوال پیش میاد که چرا و چطور این اتفاق افتاد که پروژه لغو شد!

    ولی در هر صورت باید در حال سپری کرد

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید