مطلب فعلی :

Gear S2 توانست به رکورد فروش ۱۸۰ هزارتایی به مدت کمتر از ۸ ساعت در چین دست پیدا کند

رفتن به بالا

ورود به ترنجی

ثبت نام در ترنجی

Gear S2 توانست به رکورد فروش ۱۸۰ هزارتایی به مدت کمتر از ۸ ساعت در چین دست پیدا کند

صدرا مخملی

نوشته

1 سال قبل

۷ دیدگاه

ترنجی

سبکی نو در دنیای دیجیتال

به نظر من Gear S2 را باید به عنوان گجتی بشناسیم که قرار است دنیای ساعت‌های هوشمند سامسونگ را متحول کند چه بسا بتواند در دیگر میدان، رو به روی اپل‌واچ ایستادگی کند. بر اساس گزارش منتشر شده از رسانه‌های محلی این تنها ساعت سامسونگی تا به این تاریخ است که تمام کاربران سامسونگ عاشق آن هستند. در یکی از اولین رونمایی های عمومی Gear S2 در کشور چین، رکورد فروش ۱۸۰ هزار تایی در کمتر از هشت ساعت رقم خورد. در ادامه همراه باشید.

Gear S2 در حدود ۳۵۰ دلار قیمت گذاری شده است در حالی که مدل کلاسیک این ساعت هوشمند برابر با ۳۹۰ دلار است. در دیگر گزارش های منتشر شده اماده است که هر چند گستردگی و شروع فروش سامسونگ صعیف است اما این ساعت هوشمند می‌تواند در نهایت رقیبی بسیار سرسخت برای اپل واچ باشد و از نظر فروش کمی چالش برانگیز شود.

gears2-12.0

مدل ۳G این ساعت هوشمند، می‌تواند بدون گوشی شما کار کند اما تنها در کشورهای آمریکا و کره در دسترس خواهد بود و خبری از عرضه در دیگر کشورها نیست اما به چه دلیل؟ Gear S2 3G به یک e-SIM مجهز شده است و این یعنی شما نمی‌توانید سیم‌کارت خود را بر روی این ساعت هوشمند قرار دهید. e-SIM هنوز در اروپا و دیگر کشورها به صورت عمومی عرضه نشده است و به همین دلیل، Gear S2 3G تنها در آمریکا و کره عرضه خواهد شد.

نظر شما در مورد این ساعت هوشمند چیست؟

[su_button url=”http://www.sammobile.com/2015/11/04/gear-s2-sells-180000-units-in-under-eight-hours-in-china/” target=”blank” background=”#159f84″ text_shadow=”0px 0px 0px #000000″]sammobile[/su_button]

آخرین دیدگاه ها

  1. Ari khan گفت:

    ساعت زیبا با ویژگیهای نوآورانه ایه و انتظار فروش بهتر و بیشتر از اینا رو دارم….فقط حیف باتریش خوب نیست باتوجه به ساعت بودن 🙁

  2. bvb گفت:

    ساعت خوبیه ولی موتو ۳۶۰ ترجیح میدم

  3. Mohammad Reza گفت:

    موتو ۳۶۰ به خاطر دایره ی ناقصش خیلی رو اعصابه. اگر اون نبود خیلی بهتر میشد. من این رو ترجیح میدم تنها مشکلم اینه که کلا با ساعت هوشمند حال نمی کنم خصوصا با اون باتری هاشون.

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید