مطلب فعلی :

MSI مبدل درگاه M.2 به U.2 را معرفی کرد؛ عصر فرمانروایی U.2 آغاز می‌شود!

رفتن به بالا

ورود به ترنجی

ثبت نام در ترنجی

MSI مبدل درگاه M.2 به U.2 را معرفی کرد؛ عصر فرمانروایی U.2 آغاز می‌شود!

مصطفی عباسی

نوشته

1 سال قبل

یک دیدگاه

ترنجی

سبکی نو در دنیای دیجیتال
گوشی الجی K10

درگاه ساتا اکسپرس به دلیل اندازه نسبتاً بزرگ خود به مقدار کافی مورد توجه تولیدکنندگان درایوهای حالت جامد قرار نگرفت اما M.2 به واسطه همین ویژگی یعنی اندازه مناسب در بسیاری از تولیدات شرکت‌های مشهور استفاده شد؛ درگاه U.2 نیز درگاه نوظهور دیگری است که با اندازه کوچک خود و پشتیبانی از درایوهای حالت جامد در اندازه‌های متفاوت روز به روز در حال گسترش است. از همین رو MSI تصمیم گرفته تا مبدلی را برای تبدیل درگاه M.2 به U.2 معرفی کند.

با ترنجی در ادامه همراه باشید.

در جال حاضر تنها درایو حالت جامد سازگار با این درگاه، سری ۷۵۰ اینتل می‌باشد؛ این سری سرعت تبادل اطلاعات بیش از ۲ یا ۳ گیگابایت بر ثانیه را دارد و به همین دلیل در انواع گوناگونی مانند PCIe 16x و… تولید شده‌است؛ این مبدل با قرارگیری بر روی درگاه M.2 از ۴ خط PCIe 3.0 آن استفاده می‌کند و قادر است سرعت ۳۲ گیگابایت بر ثانیه را بدون هیچ کاهشی در اختیار درایو حالت جامد قرار دهد. لازم به ذکر است که این درگاه فقط بر روی مادربرد پرچمدار ایسوس یعنی Maximus Viii Xtreme یافت می‌شود.

msi-turbo_u_2_host_card-3d2

msi-turbo_u_2_host_card-3d1دیدگاه شما چیست؟ آینده این درگاه را چگونه ارزیابی می‌کنید؟

[button url=”http://www.guru3d.com/news-story/msi-offers-turbo-u-2-host-card.html” postid=”” style=”btn-default” size=”btn-default” target=”_self” fullwidth=”false”]Guru3D[/button]

آخرین دیدگاه ها

  1. sadeghi گفت:

    هااا ای که وگفتی یعنییییی چه؟ :yahoo:

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید