مطلب فعلی :

تصاویری که با ویژگی Live Photo گرفته شوند، دو برابر حد معمول فضا می‌گیرند

رفتن به بالا

ورود به ترنجی

ثبت نام در ترنجی

تصاویری که با ویژگی Live Photo گرفته شوند، دو برابر حد معمول فضا می‌گیرند

صدرا مخملی

نوشته

1 سال قبل

۴ دیدگاه

ترنجی

سبکی نو در دنیای دیجیتال

یکی از ویژگی های خوب آیفون ۶ اس امکان ثبت تصاویر زنده است؛ این یعنی در هر تصویری که شما می‌گیرید، چند ثانیه در ابتدا و چند ثانیه در انتها به عکس افزوده می‌شود و اگر شما یک فشار قوی روی صفحه نمایش دهید، پخش می‌شوند. اما خب این ویژگی جذاب باعث می‌شود هر تصویر دو برابر حد معمول، حجم شمارا اشغال می‌کنند.

به طور کلی تصاویری که با ویژگی LIVE PHOTO گرفته شده باشد، نزدیک به دو برابر حجم بیشتری نسبت به تصاویر عادی مصرف می‌کنند و نکته جالب این است که با افزایش کیفیت دوربین و بالارفتن مگاپیکسل ها، در حالت عادی هم کیفیت تصاویر نزدیک به ۵۰ درصد حجم بیشتری دارد.

البته خوشبختانه اپل هم به فکر همچین کاربرانی بوده است و با قرار دادن آیکونی در بخش بالایی برنامه Camera کاربران می‌توانند ویژگی یاد شده را خاموش کنند و به طور عادی اقدام به تصویر برداری کنند.

با وجود این موارد، خرید آیفون ۶ اس با کیفیت ۱۶ گیگابایتی کمی اشتباه است و به نظر می‌آید با ۳۰ دقیقه فیلم برداری و چند ده عکس، حافظه پر گردد.

[su_button url=”http://www.idownloadblog.com/2015/09/11/iphone-6s-live-photos-storage-space/” background=”#5ab28d”]idownloadblog[/su_button]

آخرین دیدگاه ها

  1. امروز،واقعا روز کم خبری بود،چه بازار سکه و ارز،اقتصاد،سیاست،از همه بدتر من تو هر سایت خارجی و ایرانی میگردم خبر درست و حسابی از تکنولوژی هم پیدا نمیشه.
    ترنجی جان،چند تا خبر جنجالی،نظر سنجی،چیزی پخش کن،ما سر حال بیایم :bye: :good:

  2. milad jafari گفت:

    این ویژگی رو که لومیا ها دارن از خیلی وقت پیش 🙂 🙂

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید