مطلب فعلی :

قسمت موبایل لنوو با موتورولا ادغام خواهد شد

رفتن به بالا

ورود به ترنجی

ثبت نام در ترنجی

قسمت موبایل لنوو با موتورولا ادغام خواهد شد

صدرا مخملی

نوشته

1 سال قبل

بدون دیدگاه

ترنجی

سبکی نو در دنیای دیجیتال

اگر به یاد داشته باشید مدتی قبل شرکت لنوو موتورولا را خریداری کرد. اما تا کنون حرکت قابل توجهی از این شرکت در جهت تغییرات جدی در ساختار موتورلا شاهد نبودیم. اما اکنون لنوو خبر از ادغام شدن بخش موبایل این شرکت با موتورولا را می‌دهد و طبق گفته هایی رئیس این شرکت، مدیران موتورلا از مدیران بخش موبایل این شرکت قوی تر بوده و بهتر می‌توانند این بخش را اداره کنند. برای جزییات بیشتر در ادامه با ترنجی همراه باشید.

این فقط یک جابجایی ساده نبوده و طبق اظهارات رئیس شرکت لنوو بسیاری از تشکیلات سازمانی لنوو باقی خواهد ماند و موتورولا فرمان را در دست گرفته و سیاست‌های خود را در این بخش اعمال خواهد کرد. ابتدا تولیدات بخش موبایل لنوو کاهش پیدا کرده بعد رفته رفته تمام محصولات بخش موبایل این شرکت زیر نظر موتورلا رفته و با این برند تولید خواهد شد. قسمت موبایل لنوو تنها به محصولات موتو ختم نشده و برند تازه معرفی شده توسط لنوو یعنی ZUK به کار خود ادامه می‌دهد و محصولاتی را برای بازار جهانی در رده پرچم دار عرضه خواهد کرد.

نتایج آخرین گزارش مالی لنوو نشانه افت جزیی بخش موبایل این شرکت با مبلغی در حدود ۲۹۲ میلیون دلار را دارد که با این خبر می‌توان حدس زد که چرا لنوو دست به چنین تغییری در ساختار بخش موبایل خود زده است.

[su_button url=”http://m.gsmarena.com/motorola_will_absorb_lenovo_mobile-news-13706.php”]GSMARENA[/su_button]

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید